برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نتايج انتخابات فدراسيون بين‌المللي تيراندازي در سال ‪ ۲۰۱۰‬اعلام شد

ورزش. تيراندازي. مجمع
تهران - نشست مجمع عمومي و چهار ساله فدراسيون بين‌المللي تيراندازي روز گذشته در مونيخ با مشخص شدن مسوولان جديد هيات اداري، اجرايي و كميته‌هاي مختلف به پايان رسيد.

به گزارش روز جمعه ايرنا از فدراسيون تيراندازي، رييس و دبير كل پيشين فدراسيون بين‌المللي پس از راي‌گيري در سمت خود ابقا شدند.


**رييس و دبيركل
براين اساس اوليگاريو وازكوز رانا از مكزيك به عنوان تنها نامزد كسب كرسي رياست ‪ issf‬بار ديگر به مدت چهار سال رياست فدراسيون بين‌المللي تيراندازي را در اختيار گرفت.

هورست اسچريبر آلماني نيز به عنوان تنها نامزد كسب كرسي دبيركلي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي در سمت خود ابقا شد.

رياست فدراسيون تيراندازي از ‪ ۳۰‬سال گذشته تاكنون برعهده اوليگاريو وازكوز بوده است.

نخستين دوره انتخابات هيات اجرايي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي در سال ‪ ۱۹۸۰‬برگزار شده است.

وي با كسب ‪ ۱۱۵‬راي اعضاي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي بار ديگر نشان داد كه تنها فرد منتخب براي رياست در اين فدراسيون است.

اوليگاريو وازكوز اظهار داشت: امروز به همراه همسر و دخترم در اين مجمع شركت كرده ام و اعتقاد دارم فدراسيون بين‌المللي تيراندازي و اعضاي آن نيز خانواده من محسوب مي‌شوند بنابراين تمايل دارم ارتباط خود را با تمام اعضا گسترش دهم .


** چهار نايب رييس
از ميان پنج نامزد كسب چهار كرسي نايب رييسي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي ، شيخ سلمان آل صباح از كويت، لوچيانو روسي از ايتاليا، گري اندرسون از آمريكا و مدهت وهدان توانستند آراي لازم براي كسب كرسي نايب رييسي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي را كسب كنند.

شيخ سلمان آل صباح رييس كنفدراسيون تيراندازي آسيا با كسب ‪ ۲۳۸‬راي، لوچيانو روسي نايب رييس فدراسيون بين‌المللي تيراندازي و رييس فدراسيون اهداف پروازي ايتاليا با كسب ‪ ۲۱۷‬راي، گري اندرسون ديگر نايب رييس فدراسيون بين‌المللي تيراندازي با كسب ‪ ۱۹۰‬راي، مدهت وهدان از مصر نايب رييس فدراسيون بين‌المللي تيراندازي با كسب ‪ ۱۷۶‬راي بار ديگر در اين سمت انتخاب شدند.

ولاديمير ليزين از روسيه كه رياست كنفدراسيون تيراندازي اروپا را برعهده دارد پنجمين نامزد كسب كرسي نايب رييسي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي بود كه با كسب ‪ ۹۲‬راي نتوانست آراي لازم براي تصدي اين پست را كسب كند.

يونس نيكوليسن از نروژ كه از سال ‪ ۱۹۹۴‬تا سال‪ ۲۰۱۰‬به عنوان نايب رييس در فدراسيون بين‌المللي تيراندازي مشغول بود، پيشتر از سمت خود استعفا داده بود.

مجمع عمومي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي در نشست خود با اخذ آراي زباني ، نيكوليسن را به عنوان عضو افتخاري انتخاب كرد.

اين عنوان بالاترين درجه احترام به اعضاي فدراسيون تيراندازي محسوب مي‌شود
**اعضاي شوراي اداري
‪ ۱۵‬عضو جديد شوراي اداري فدراسيون بين‌المللي تيراندازي نيز مشخص شدند.

جورج بروكمپ از آلمان با ‪ ۱۷۳‬راي، الكساندروس ديماكاس از يونان با ‪۱۶۲‬ راي ، رودريگو دي مزا ريوز از اسپانيا با ‪ ۱۶۰‬راي ، لي فنگ از چين با ‪۱۵۹‬ راي ، ديويد پاريش از انگلستان با ‪ ۱۵۵‬راي، درك اوي از انگلستان با ‪۱۵۵‬ راي، نوبروو كوكو چي از ژاپن با ‪ ۱۵۰‬راي، لي هو جي از كره با ‪ ۱۴۳‬راي، ژاكوييس ترووي از فرانسه با ‪ ۱۴۱‬راي، باجيد سينگ سدي از هند با ‪ ۱۳۸‬راي ، رابرت مايكل از آمريكا با ‪ ۱۳۸‬راي، كارلوس بوزا با ‪ ،۱۳۱‬رافائل موليندو از كوبا با ‪ ۱۲۳‬راي، ولاديمير ليزين از روسيه با ‪ ۱۱۳‬راي، دياجي الاوتيبي از كويت با ‪ ۱۱۱‬راي به عنوان اعضاي جديد شوراي اداري فدراسيون بين‌المللي تيراندازي انتخاب شدند.


** اعضاي افتخاري
‪ ۳‬عضو افتخاري جديد در فدراسيون بين‌المللي تيراندازي
يوني نيكوليسن از نروژ ، ژوزف آمبچر از آلمان و فريتس اسچات ليتنر از اتريش به عنوان سه عضو افتخاري فدراسيون بين‌المللي تيراندازي انتخاب شدند.

يوني نيكوليسن بيش از ‪ ۳۰‬سال است كه در رشته تيراندازي به فدراسيون بين المللي كمك مي‌كند.

ژوزف آمبچر آلماني نيز رياست فدراسيون تيراندازي كشورش را برعهده دارد وي از سال ‪ ۱۹۹۴‬تاكنون به عنوان يكي از اعضاي كميته اجرايي در فدراسيون بين المللي تيراندازي فعاليت مي‌كند.


** روساي كميته ها
براين اساس، ماكس ماكي به اتفاق آرا به عنوان رييس كميته فني مجمع عمومي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي انتخاب شد.

سوزان ابات از آمريكا نيز به عنوان رييس كميته تپانچه فدراسيون بين المللي تيراندازي انتخاب شد .

ديتيريس لوردوس نيز كه بار ديگر به عنوان رييس كميته اهداف پروازي انتخاب شد.

پكا كيوسيستو از فنلاند نيز مجددا به عنوان رييس كميته انتخاب شد .

دكتر جيفر لالي از آمريكا به عنوان رييس كميته پزشكي، خانم كريستين بواين از سوييس به عنوان رييس كميته داوران، توميسلاو ليك از كرواسي به عنوان رييس كميته تپانچه و آنتونيو فرناندز آرنا از مكزيك به عنوان رييس كميته انتخابات و شايستگي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي انتخاب شدند.


** اهداي نشان آبي به هادلون و درك آوي
گرم هادلون از نيوزلند و درك آوي از انگستان جايزه نشان آبي فدراسيون بين‌المللي تيراندازي را در نشست مجمع عمومي اين فدراسيون در مونيخ دريافت كردند.

اين جايزه بالاترين تصديق فدراسيون بين‌المللي تيراندازي محسوب مي‌شود كه به دليل زحمات هادلون و درك آوي در طول فعاليت در فدراسيون بين‌المللي تيراندازي به آنها اهدا شده است.

تاریخ: 1389/5/8
کلمات کلیدی: ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: