برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هندبال جوانان آسیا - تهراننقی ناری: احساساتی و عصبی بودیم/ چشم بسته در مسابقات حاضر شدیم

سرمربی تیم هندبال جوانان کشورمان، بازی احساسی و عصبی را عامل شکست این تیم در دیدار با قطر و ناکامی در صعود به دیدار نهایی مسابقات قهرمانی آسیا عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، نقی ناری پس از شکست تیم هندبال جوانان ایران در دیدار برابر قطر و ناکامی این تیم از صعود به دیدار نهایی پیکارهای قهرمانی آسیا گفت: بچه‌های ما امروز تابع احساسات خود شده و عصبی بودند. امروز، روز ما نبود. شاگردان من در بازی مقابل قطر در دفاع خوب کار کردند اما در حمله عملکرد موفقی نداشتند.

سرمربی تیم هندبال جوانان ایران با بیان اینکه هر تیمی می بازد دلیل باخت خود را به داوری‌ها نسبت می دهد، افزود: داورانی که در این دوره از رقابت‌های قهرمانی هندبال جوانان آسیا حاضر هستند از داوران درجه دو کشور خودمان هم ضعیف‌تر سوت می زنند.

وی با اشاره مجدد به کمبود دیدار‌های تدارکاتی تیم جوانان کشورمان گفت: اگر از ابتدا تیم هندبال جوانان ایران در دست من بود حداقل پنج نفر را از ترکیب نهایی این تیم کنار می گذاشتم. متاسفانه برخی از بازیکنان در حد تیم ملی نیستند و محصول گذشته هندبال جوانان ایران هستند.

ناری با بیان اینکه تنها به خاطر سرپرست فدراسیون، هدایت تیم هندبال جوانان ایران را پذیرفته است، تصریح کرد: من مسئولیت این تیم را تنها به دلیل درخواست سرپرست فدراسیون هندبال پذیرفتم. شاید اگر از ابتدا مسئولیت تیم جوانان برعهده من بود انتخاب و برنامه‌های تدارکاتی مناسبی را برای این تیم پیش بینی می کردم و چشم بسته و دست بسته در مسابقات قهرمانی آسیا حاضر نمی شدم.

وی افزود: قطر تیمی نبود که ما را با اختلاف 10 گل شکست دهد اما متاسفانه شاگردان من 35 توپ مسلم به گل را از دست دادند تا به راحتی نتیجه را به این تیم واگذار کنند.

دوازدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در تهران با حضور هفت تیم پیگیری می شود که تیم هندبال جوانان کشورمان عصر امروز با قبول شکست در دیدار برابر قطر از صعود به دیدار نهایی این رقابت‌ها بازماند.


تاریخ: 1389/5/8
موضوع: توپ و تور
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: