برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خليلي :ما فقط قهرماني مي خواهيم

مهاجم جديد استيل آذين از جو بسيار دوستانه ميان بازيکنان اين تيم خبر مي دهد و معتقد است با اين رفاقت و همدلي هيچ مشکلي براي قهرماني نخواهند داشت.

محسن خليلي در مورد بازي با فولاد خوزستان گفت : تيمي که به قهرماني مي انديشد بايد در بازي هاي اول خوب و با تمرکز کار کند و امتيازات کامل بازي هاي ابتدايي را بگيرد تا در هفته هاي پاياني با آرامش کارش را دنبال کند. ما هم مقابل فولاد بازي خوبي انجام داديم و با ارائه يک بازي منسجم و منطقي توانستيم 3 امتياز اين بازي حساس را کسب کنيم. ما مي توانستيم در اين بازي با گل هاي بيشتري به پيروزي برسيم اما متاسفانه بازي خوب و هدفمند اکبرپور و غلامي در خط حمله استيل آذين با گلزني همراه نشد و ضربات آنها با بدشانسي به تير دروازه برخورد کرد .
وي در مورد شرايط اين تيم مي گويد: با اينکه تازه به استيل آذين آمده ام اما جو فوق العاده اي در اين تيم حاکم است. با برخي از بازيکنان در تيم هاي سابق همبازي بوده ام و با چندنفر هم در اردوهاي تيم ملي بوده ام . با بچه هاي ديگر هم رابطه بسيار خوبي دارم و بايد بگويم که حقيقتا تيم پرمهره و پرستاره اما بي حاشيه اي داريم. بازيکنان بزرگ تر تيم بايد تلاش کنند اين شرايط تا پايان ليگ حفظ شود و با مديريت کردن حاشيه ها، اجازه ندهيم که استيل آذين از هدفش که کسب قهرماني است دور شود.
خليلي که سابقه آقاي گلي رقابت هاي ليگ برتر را هم دارد، در گفت و گو با سايت رسمي باشگاه استيل آذين افزود : بازيکنان بزرگي در اين تيم بازي مي کنند که بدون حاشيه و با رفاقت و صميميت به دنبال اهداف بزرگي هستند. بسياري از اين بازيکنان در تيم هاي ديگر طعم قهرماني را چشيده اند اما اينجا در يک فضاي دوستانه و صميمي به دنبال کسب يک جام ديگر به همراه استيل آذين هستند. از اينکه در کنار اين بازيکنان و در اين جو دوستانه حضور دارم واقعا خوشحالم.
مهاجم استيل آذين در مورد بازي وز شنبه مقابل پاس همدان هم گفت : اين اولين بازي خانگي ماست و بايد از شرايط ميزباني مان استفاده کنيم. با بازبيني فيلم بازي برابر فولاد بايد نقاط ضعف را برطرف کرده و نقاط قوتمان را تقويت کنيم. مربيان فيلم بازي اين تيم مقابل پاس همدان را آناليز کرده و طبق آن برنامه هاي تمريني را در نظر گرفته اند. مصدومان ما هم رسيده اند و اين به موفقيت ما کمک خواهد کرد. ما بازي به بازي بهتر خواهيم شد و ضمن احترام به همه رقبا، بايد بگويم که ما به دنبال قهرماني هستيم و در هر بازي فقط 3 امتياز را مي خواهيم. ما حتي به مساوي مقابل هيچ حريفي هم فکر نمي کنيم. با هيچ تيم و حريفي تعارف نداريم . برابر پاس همدان هم بايد ببريم و سعي مي کنيم با گل هاي بيشتر از سد ميهمان مان بگذريم.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: