برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

فتح‌الله‌زاده:اين بار با لودر وارد شدم

سرپرست باشگاه استقلال گفت: 2 بار براي احداث كمپ كلنگ زدم و رفتم اما اين بار با لودر وارد باشگاه شدم.

علي فتح الله زاده در خصوص وضعيت باشگاه استقلال از ابتداي فصل تاكنون عنوان كرد: از همان بدو ورودمان به باشگاه با همت آقايان نظري و اميري بازيكنان خوبي را جذب كرديم و تنها مشكل ما در حال حاضر هماهنگي بازيكنان است.

وي ادامه داد: بدن بازيكنان استقلال هنوز ول نكرده است و حضور 3 بازيكن ملي پوش ما در اردوي تيم ملي باعث شد هيچ هماهنگي بين آنها و بازيكنان استقلال به وجود نيايد.

فتح الله زاده در خصوص عملكرد مظلومي گفت: ايشان استحقاق سرمربيگري در تيم استقلال را داشت، او زماني به تيم ما آمد كه خيلي‌ها جرات نمي‌كردند استقلال را تحويل بگيرند اما آقاي مظلومي رشادت به خرج داد و نشان داد كه يك استقلالي‌ اصيل است.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص مشكلات مالي اين تيم گفت: از روزي كه آمدم كار سختي براي تمديد قرارداد بازيكنان پيش رو داشتم. حتي خود آقاي آشتياني در يك برنامه تلويزيوني گفت كه استقلال 2 ميليارد و 700 ميليون تومان به بازيكنان بدهكار بود. بازيكني مثل وحيد طالب‌لو از سال گذشته 180 ميليون تومان طلب كار بود و مثل اين بازيكن در تيم ما زياد حضور داشت.

وي گفت: تا به امروز 3 ميليارد و 500 ميليون تومان به بازيكنان پول پرداخت كرديم و قرار بر اين شد كه سازمان 50 درصد مشكلات ما را حل كند. تا امروز 2 ميليارد از سازمان تربيت بدني پول گرفتيم و بعد از انقلاب سابقه نداشته كه در ابتداي فصل بازيكنان 30 الي 40 درصد قرار دادهايشان را گرفته باشند. اين بار كه آمدم مي‌خواستم ثابت كنم كه مي‌خواهيم كار اصولي انجام دهيم.

فتح الله زاده در خصوص بازي استقلال مقابل شهرداري گفت: بازي در تبريز كار سختي بود. بازيكنان تمام تلاش خود را انجام دادند و خوشحالم كه در گام اول هر 3 امتياز بازي را كسب كرديم.

وي در خصوص برخورد تماشاگران تبريزي با استقلال در ديدار با شهرداري تبريز گفت: در آن بازي تماشاگران با تيم ما برخورد خوبي داشتند و فكر مي‌كنم اتفاقات ديدار پرسپوليس و تراكتور‌سازي استثناء بود. با وجود اينكه در آن ديدار ما گل زود هنگامي خورديم و در آنجا تماشاگر نداشتيم اما اين باخت براي آقاي ميثاقيان تبرك بود و بچه‌هاي استقلال با همدلي توانستند پيروزي خوبي را در تبريز بدست بياورند.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص جدايي بازيكنان گفت: سياوش اكبرپور، جانواريو و حسين كاظمي بازيكناني بودند كه قبل از آمدن من استقلال را ترك كردند. خسرو حيدري تنها بازيكني بود كه در زمان حضور من استقلال را ترك كرد. تنها گلايه ما از اين بازيكن اين بود كه وقتي قصد جدايي داشت 10 روز زودتر به ما مي‌گفت تا زمان را از دست نمي داديم. حالا هم براي اين بازيكن آرزوي موفقيت مي‌كنيم چون استقلال است كه به بازيكنان شخصيت مي‌دهد. در حال حاضر لوئيز را جانشين اين بازيكن كرديم و فكر مي‌كنم او بتواند جاي حيدري را پر كند.

وي در خصوص حضورش در سمينار مديران تيم‌هاي حاضر در باشگاه‌هاي آسيا گفت: پس از بررسي‌هاي كه آقاي سوزوكي و فدراسيون فوتبال در خصوص باشگاه‌هاي ايران انجام دادند ليگ ما و باشگاه استقلال امتيازات خوبي را كسب كرد و نسبت به سال گذشته بالاتر رفته‌ايم. قرار است آبان ماه جلسه ديگري تشكيل و در خصوص سهميه ايران بحث و تبادل نظر شود. اعتقاد دارم ايران مي‌تواند حتي 5 سهميه را در ليگ قهرمانان آسيا داشته باشد. ضمن آنكه من و آقاي كاشاني قرار است عضو كميته اجرايي فدراسيون آسيا شويم و در نظر سنجي‌ها شركت كنيم.

فتح الله زاده در خصوص آخرين وضعيت كمپ استقلال گفت: تا پيش از اين 2 بار مراسم كلنگ زني برگزار كرديم اما هر دو بار كنار رفتم ولي بايد بگويم اين بار با لودر وارد باشگاه شدم. خوشبختانه شهرداري منطقه 5 همه گونه همكاري را با ما انجام داده است و در 3،4 روز آينده هم در محل كمپ حاضر خواهم شد. فكر مي‌كنم تا 8 ماه آينده زمين چمن، جايگاه تماشاگران و ساختمان تشكيل شود و بتوانيم محلي براي تيم پرطرفدار استقلال فراهم كنيم.

سرپرست باشگاه استقلال در خصوص مشكلات فصل گذشته اين باشگاه با سپاهان گفت: من و آقاي ساكت 20 سال است كه با هم دوست هستيم و كارمان را به صورت حرفه‌اي انجام مي‌‌دهيم. فوتبال باعث وحدت و همدلي است و ما با هيچ تيمي مشكل نداريم و يك ارتباط خوب با باشگاه سپاهان و ساير تيم‌ها خواهيم داشت.

وي درخصوص افزايش قيمت بليت‌هاي بازي‌هاي ليگ گفت: در همين زمينه با آقاي عزيز محمدي صحبت و اعلام كرديم كه 50 درصد قيمت‌ها افزايش پيدا كند چون كساني كه به ورزشگا‌ه‌ها مي‌آيند دستشان داخل جيب خودشان نيست و از پدرهايشان كمك مي‌گيرند اما بليت ها 100 درصد گران شد. اميدوارم كه بتوانيم با تصميمي درست به سود تماشاگران فوتبال اقدام كنيم.

فتح‌الله زاده در پايان در خصوص نحوه تسويه حساب با كساني كه از باشگاه استقلال طلب‌كارند گفت: سياوش اكبرپور، حسين كاظمي، جان واريو و صمد مرفاوي هنوز تسويه حساب نكرده‌اند چون پولي نداشتيم كه در اختيار آن‌ها قرار بدهيم. به زودي با اين عزيزان وارد مذاكره شده و نحوه پرداخت مطالباتشان را اعلام خواهيم كرد.
 

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: