برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جلالي: / مهم‌ترين وظيفه‌ي‌ ما حفظ فولاد در ليگ برتر است / شانس‌ سپاهان براي قهرماني بيشتر از تيم‌هاي ديگر است

سرمربي تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تمامي ديدارهاي باقي مانده ليگ برتر به نوعي حساسيت خاص خود را دارند و تيم‌هاي بالا و پايين جدول براي قهرماني و ماندن در ليگ برتر تلاش مي‌كنند.

مجيد جلالي در گفت‌وگو با خبرنگار بخش ورزشي ايسنا در خوزستان، در مورد شرايط آمادگي تيم خود در تعطيلات و انجام تمرينات بازيكنان عنوان كرد:‌ تيم ما تمرينات خود را از سوم فروردين ماه آغاز كرد و از چهارم تا هفتم نيز در اردو به سر برد. وضعيت جسماني بازيكنان مطلوب است و آن‌ها توانسته‌اند به آمادگي لازم دست پيدا كنند.

وي افزود: تيم ما براي آمادگي بيشتر روز گذشته (شنبه) يك ديدار تداركاتي را با تيم شاهين اهواز برگزار كرد كه براي بازيكنان محك خوبي بود.

جلالي در باره وضعيت بازيكنان مصدوم تيمش گفت: آرش افشين و آرمون را به دليل مصدوميت به طور كامل در اختيار نداريم و تنها تمرينات خاصي را براي آن‌ها تدارك ديده‌ايم. اين بازيكنان به دليل مصدوميت به احتمال زياد نمي‌توانند براي بازي ما با استقلال اهواز تيم را همراهي كنند، اما در تمامي تمرينات ما به طور دايم حضور دارند.

وي عنوان كرد: ‌تمام سعي و تلاش ما حفظ تيم فولاد خوزستان در ليگ برتر است و براي رسيدن به اين مهم از هر گونه تلاش دريغ نخواهيم كرد. اين كار مهم‌ترين مسووليت ما در تيم است كه در اين ديدارهاي باقي مانده بايد تلاش خود را 2 چندان كنيم.

وي ادامه داد: ديدارهاي باقي مانده ليگ برتر براي بيشتر تيم‌ها سرنوشت‌ساز است. ما بايد در ديدارهاي بعدي خود با تمام قوا برابر حريفان صف‌آرايي كنيم.

سرمربي تيم فولاد خوزستان در خصوص ديدار تيمش برابر استقلال اهواز اظهاركرد: حساسيت مسابقات باقي مانده براي تمام تيم‌ها زياد است. امتياز اين ديدار نيز براي هر 2 تيم با ارزش است و ما سعي مي‌كنيم يك بازي قابل قبول را ارايه دهيم.

جلالي در خصوص تعطيلات فراوان ليگ برتر در سال 88 عنوان كرد:‌ بازي‌هاي رفت ليگ برتر حدود 91 روز به طول انجاميد در حالي كه ديدارهاي برگشت 172 روز زمان مي‌برد. اين امر تا حدودي كيفيت مسابقات را پايين آورده است. اين تعطيلات پياپي به دليل حضور تيم‌هاي آسيايي ما در جام باشگاه‌ها و مسابقات تيم ملي است كه باعث چنين برنامه‌ريزي‌هاي مي‌شود.

سرمربي تيم فولاد خوزستان پيش‌بيني خود در خصوص قهرماني احتمالي ليگ برتر كشور گفت: با توجه به وضعيت امتيازي تيم سپاهان اصفهان شانس اين تيم براي كسب عنوان قهرماني نسبت به ساير تيم‌هاي مدعي بيشتر است و بعيد است كه اتفاقات ديگري تا پايان مسابقات رخ دهد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8901-00651
تاریخ: 1389/1/8
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: