برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس فدراسيون كاراته: شرايط مطلوبي براي موفقيت در آسيا داريم

ورزش. رزمي. كاراته
تهران - رييس فدراسيون كاراته كشورمان، گفت: تيم‌هاي جوانان و اميد ايران براي موفقيت در مسابقات قهرماني آسيا شرايط خوبي دارند.

سيدعباس احمدپناهي روز شنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: تيم‌هاي ايران تمرينات بسيار مناسبي را پشت سر گذاشته‌اند و براي كسب موفقيت آماده هستند.

وي با اشاره به كسب عنوان نايب قهرماني توسط تيم‌هاي جوانان و اميد ايران در دوره‌هاي گذشته، عنوان كرد: تمام تلاش تيم ايران رسيدن به عنوان قهرماني در مسابقات آسيايي هنگ كنگ است تا بار ديگر توان كاراته كشورمان را نشان بدهيم.

پناهي در خصوص حريفان ايران در مسابقات آسيايي گفت: تيم‌هاي مالزي، ژاپن، چين و به طور كلي كشورهاي شرق آسيا حريفان رقيبان اصلي ما براي رسيدن به كسب عنوان نخست هستند.

رييس فدراسيون كاراته ايران تدارك تيم‌هاي جوانان و اميد را براي حضور در مسابقات آسيايي مناسب دانست و گفت: حضور در كمپ يونان و مسابقات مالزي، تيم‌هاي ايران را به خوبي آماده كرده است و اميدارم تا نتيجه زحمات خود را در هنگ كنگ بگيريم.

وي از برگزاري نشست با مسوولان اتحاديه آسيايي و روساي فدراسيون‌هاي مختلف در هنگ كنگ خبر داد و افزود: بحث حضور بانوان باحجاب در مسابقات رسمي را همچنان دنبال خواهيم كرد و با مسوولان آسيايي جلسات مختلفي را برگزار مي كنيم.

پناهي در خصوص شرايط تيم ملي بزرگسالان نيز يادآور شد: مسابقات انتخابي نشان داد كه نفرات در شرايط نسبتا مناسبي هستند و به دور از حاشيه خود را آماده حضور در مسابقات جهاني صربستان و بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو مي كنند.

وي افزود: از امروز تيم‌هاي اعزامي به جهاني صربسان و بازي‌هاي آسيايي گوانگ ژو به صورت جداگانه و زير نظر سرمربي‌هاي خود تمرين مي‌كنند.

رييس فدراسيون كاراته ادامه داد: تيم اعزامي به صربستان تمرينات خود را با ‪ ۲۰‬ورزشكار و زير نظر شهاب سلطاني و تيم اعزامي به گوانگ ژو با هشت ورزشكار زير نظر مسعود رهنما تمرين مي‌كنند.

پناهي در خصوص سال پركار پيش روي فدراسيون كاراته، گفت: امسال مسابقات متعدد و مهمي داريم كه اميدوارم با حضوري موفق در پيكارهاي آسيايي جوانان و اميدها، بتوانيم حركت قابل تحسيني را از هنگ كنگ آغاز كنيم.

وي گفت: خوشبختانه سرمربي، مربيان و ملي پوشان به دور از حاشيه و فضاي دوستانه به دنبال آماده‌سازي خود بوده و از حاشيه‌ها فاصله گرفته اند.

تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: