برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دوومیدانی ستارگان آسیا-هندنیک‌فر و لیلا ابراهیمی به مدال برنز رسیدند

دومین و آخرین روز از رقابت‌های دوومیدانی ستارگان آسیا در دهلی نو با کسب دو نشان برنز برای امین نیک فر و لیلا ابراهیمی از کشورمان پیگیری شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دومین و آخرین روز از رقابت‌های دوومیدانی ستارگان آسیا جمعه شب در دهلی نو برگزار شد که طی آن امین نیک فر در ماده پرتاب وزنه مردان و لیلا ابراهیمی در ماده 1500 متر زنان موفق به کسب مدال برنز این مسابقات شدند.

در پرتاب وزنه مردان امین نیک فر، پرتابگر ایرانی مقیم آمریکا با رکورد 18 متر و 65 سانتیمتر به مقام سوم رسید. نمایندگان هند به ترتیب با رکوردهای 19 متر و 74 سانتیمتر و 19 متر و یک سانتیمتر اول و دوم شدند.

در ماده 1500 متر زنان هم لیلا ابراهیمی با رکورد 4 دقیقه و 34 ثانیه و 11 صدم ثانیه به مدال برنز دست یافت. در این ماده دونده هندی با زمان 4 دقیقه و 19 ثانیه و دونده‌ای از ازبکستان با حدنصاب 4 دقیقه و 26 ثانیه و یک صدم ثانیه اول و دوم شدند.

در ماده 1500 متر مردان قاسم فریسات از ایران بعد از دوندگانی از سوریه، قزاقستان و هند، چهارم شد. عارف امیدی هم در مکان هفتم قرار گرفت.

محمد خزایی در ماده 5 هزار متر و سیدمهران حسینی در ماده 100 متر هم از دور مسابقات کنار کشیدند.

بدین ترتیب تیم دوومیدانی ایران حاضر در مسابقات ستارگان آسیا با یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز به کار خود در این رقابت‌ها پایان داد.


تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: