برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اختصاصي/ مربي تيم ملي بوكس: تمرينات بدنسازي را در نور برگزار مي‌كنيم

ورزش. رزمي. بوكس
تهران - مربي تيم ملي بوكس بزرگسالان ايران، گفت: طبق برنامه ريزي‌هاي انجام شده تمرينات بدنسازي را در اردوي شهرستان نور دنبال مي‌كنيم.

اكبر احدي روز دوشنبه در گفت وگو با ايرنا، خاطرنشان كرد: چند روزي است كه اردوي آماده‌سازي تيم ملي را در نور آغاز كرده‌ايم تا با آمادگي مطلوب راهي مسابقات بين‌المللي روسيه شويم.

وي افزود: خوشبختانه امكانات مناسبي در اختيار تيم ملي قرار گرفته و تا به امروز تمرينات مفيدي را در نور برگزار كرده ايم.

مربي تيم ملي در خصوص دليل انتخاب شهرستان نور براي برگزاري اردوي تمريني ، يادآور شد: در اين چند روزه تمرينات متنوعي را در ساحل، جنگل و سالن برگزار كرديم و همين تنوع محل تمرينات باعث انتخاب شهرستان نور شد.

احدي عنوان كرد: تا روز جمعه هفته جاري در اين شهر تمرين كرده و سپس راهي تهران مي‌شويم تا براي حضور در مسابقات گروژني روسيه آماده شويم.

وي در خصوص لغو اردوي انزلي گفت: به نظر مي‌رسد لغو اين اردو از سوي ميزبان بوده است و مسوولان فدراسيون نيز خيلي زود نور را جايگزين كردند.

مربي تيم ملي در خصوص عدم حضور تيم‌هاي خارجي در ايران گفت: قرا بود تيم هاي آذربايجان و ارمنستان براي برگزاري تمرين مشترك و ديدار دوستانه با تيم كشورمان به تهران سفر كنند كه اين مساله منتفي شد.

وي افزود: در حال حاضر تيم استان مازندران در كنار تيم ملي ايران در اردوي نور حضور داشته و با ما تمرين مي‌كند، ضمن اينكه روز پنجشنبه هم يك مبارزه دوستانه را با اين تيم برگزار خواهيم كرد.

احدي افزود: در ديدار دوستانه‌اي كه با تيم مازندران خواهيم داشت شرايط ملي پوشاني كه در نور حضور دارند را مي‌سنجيم تا نقاط ضعف آنان را برطرف كنيم.

مربي تيم ملي عنوان كرد: تيم ملي با يازده ورزشكار به مسابقات گروژني روسيه اعزام مي‌شود كه تركيب نهايي را هفته آينده اعلام خواهيم كرد.


تاریخ: 1389/5/4
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: