برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مديرعامل صنايع مس ايران: تيم مس كرمان متفاوت تر از سال گذشته به ميدان مي‌رود

ورزش. داخلي. فوتبال
مدير عامل شركت ملي صنايع مس ايران با اشاره به آغاز دهمين دوره رقابت هاي ليگ برتر فوتبال گفت: تيم صنعت مس كرمان در فصل جاري متفاوت تر از گذشته به ميدان مي‌رود.

اردشير سعد محمدي روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: علاوه بر حضور تيم صنعت مس كرمان در ليگ برتر، در ليگ دسته يك كشور نيز دو تيم مس رفسنجان و مس سرچشمه حضور دارند كه در سال جاري شرايط خوبي را براي رقابت موفق اين تيم‌ها با حريفان فراهم كرده ايم.

وي با اشاره به نخستين ديدار تيم فوتبال مس كرمان در رقابت‌هاي ليگ برتر مقابل پاس همدان،اظهار داشت: در سال جاري تيمي آرام، مستحكم و فني را برنامه ريزي كرده‌ايم و بسيار خوشحاليم كه تيم مس در كمال آرامش در كرمان به تمرين مي‌پردازد.

سعد محمدي با بيان اين مطلب كه شش بازيكن جديد در تيم صنعت مس كرمان جذب شده بيان داشت: اخلاق خوب، روحيه جوانمردي و رعايت الگوهاي شرعي در تيم مس كرمان مورد توجه قرار دارد.

وي با اخلاق و با تجربه بودن را از خصوصيات سرمربي تيم صنعت مس عنوان كرد و گفت: صمد مرفاوي هم از نظر اخلاق فردي شايسته است و هم از لحاظ دانش فوتبال و حضور در ليگ برتر داراي تجربه كافي است و اميدواريم با حضور وي در سال جاري نسبت به گذشته شرايط بهتري داشته باشيم.

سعد محمدي اظهار داشت: از نظر رسيدگي و توجه به فضاي روحي تيم و بازيكنان نيز برنامه ريزي خوبي انجام داده‌ايم و شرايط نسبتا خوب و آرامي در ليگ برتر خواهيم

تاریخ: 1389/5/4
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: