برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مدیر کل تربیت بدنی خراسان رضوی: باشگاه ابومسلم شدیدا نیازمند یک سرپرست است / گربه سیاه آینده روشنی ندارد / مهدی زمان گم شده !!

مدیر کل تربیت بدنی خراسان رضوی: باشگاه ابومسلم شدیدا نیازمند یک سرپرست است / گربه سیاه آینده روشنی ندارد / مهدی زمان گم شده !! 1:50:00 pm - 1389/ 5/ 9 : در تاريخ علی رفسنجانی شریف نژاد اندازه فونت : علي رفسنجاني/خبرگزاری پارس فوتبال

مدیر کل تربیت بدنی خراسان رضوی گفت: انتخاب سرپرست موقت برای باشگاه ابومسلم در جهت تنظیم امور، ضروری و لازم است و این تیم شدیدا به یک سرپرست نیاز دارد.

افشین داوری در گفتگو با خبرگزاری پارس فوتبال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: تا به امروز وضعیت ابومسلم به طور کامل رصد شده و به اندازه کافی به این موضوع پرداخته ایم و در حال حاضر شاهد چندین و چند مالک برای ابومسلم هستیم و البته ما نیز اطلاعات خاصی در مورد این فعالان بخش خصوصی نداریم و هر آنچه که در رسانه ها وجود دارد را می خوانیم و می دانیم.

 وی تصریح کرد: سال گذشته باشگاه ابومسلم را به شرط پرداخت بدهی های معوقه و همچنین بقای تیم در لیگ برتر به مهدی زمان واگذار کردیم که هیچکدام از این شرایط محقق نشد و پس از آن نیز جلساتی را گذاشتیم تا یک سرپرست و متولی برای ابومسلم انتخاب و این تیم جمع و جور شود و بر همین اساس نتایج جلسات مذکور را در اختیار دکتر صلاحی قرار دادیم.

مدیر کل تربیت بدنی خراسان رضوی تأکید کرد: در زمینه چاره اندیشی برای خروج مشکی پوشان از بحران موجود ابتدا باید هیئت مدیره ای مجرب و راهبر تعریف شود و بدانیم که زمان در گذر است و با این شرایط، آینده ابومسلم نیز با چالش های جدی و عمقی مواجه می باشد.

داوری با بیان اینکه مدیرعامل فعلی باشگاه ابومسلم به هیچ عنوان پاسخگو نیست، اذعان داشت: با توجه به این شرایط و جوانب، من آینده روشنی برای ابومسلم نمی بینم چرا که باز هم تأکید بر این است که باید یک نفر متولی بر امور این تیم واقف باشد و البته این در حالی است که مهدی زمان بعنوان مدیرعامل فعلی باشگاه ابومسلم، به گونه عجیبی گم شده و تا به امروز هیچکس نتوانسته که با ایشان ارتباط برقرار کند.

وی افزود: اگر این آقا می گوید که ابومسلم را به خاطر مردم مشهد و امام رضا علیه السلام دوست دارم بنا بر این بیاید تا سرانجام این جاده تاریک را مشخص کنیم تا هم هواداران را از سردرگمی خارج کنیم و هم اینکه خطوط مسئولیت خودمان مشخص شود.

مدیر کل تربیت بدنی خراسان رضوی در پایان اظهار داشت: تیم فوتبال ابومسلم یکی از با سابقه ترین تیمهای فوتبال کشورمان است و به اعتقاد من اگر همین الان یک سرپرست و متولی موقت برای این باشگاه انتخاب شود تا بتواند امور باشگاه ابومسلم را به روال عادی باز گرداند و در کنار این موضوع البته هیئت مدیره باشگاه تشکیل شود، باز هم امید به موفقیت، خروج از بحران و بازگشت به روزهای درخشان داریم.
تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: