برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:امتیاز روزهای نخست لیگ ارزشمند است/ نباید فرصت‌ها را از دست داد

مدیرعامل باشگاه پیکان با اشاره به شرایط مطلوب تیم فوتبال این باشگاه گفت: امتیاز روزهای نخست لیگ بسیار ارزشمند و تاثیرگذار است و به همین دلیل نباید به راحتی آنها را از دست بدهیم.

محمود شیعی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد وضعیت تیم فوتبال پیکان قزوین پیش از دیدار با شاهین بوشهر ضمن بیان مطلب فوق افزود: شرایط بازیکنان تیم پیکان از نظر روحی، روانی و آمادگی بدنی خوب است و بسیار امیدوارم نفرات تیم همانند نیمه دوم دیدار با ذوب آهن با قدرت برابر شاهین به میدان رفته و امتیاز کامل این دیدار را بدست آورند.

وی با بیان اینکه تیم پیکان می‌توانست در بازی با ذوب آهن حداقل یک امتیاز را کسب کند، اضافه کرد: نباید در هفته‌های نخست لیگ فرصت‌ها را به راحتی از دست داد زیرا این امتیازها بسیار ارزشمند و تاثیرگذار است و بازیکنان باید در این هفته‌ها گام‌های محکمی را برای رسیدن به جایگاه‌های قابل قبول در جدول بردارند.

مدیرعامل باشگاه پیکان قزوین با بیان اینکه هدفگذاری این باشگاه استفاده از نفرات جوان و حرکت قدرتمندانه به سمت موفقیت است، اضافه کرد: با توجه به اینکه هر دو تیم پیکان و شاهین در بازی نخست شکست خورده‌اند، به فکر موفقیت در این بازی هستند اما شرایط تیم ما هم برای رسیدن به موفقیت و پیروزی بسیار ایده‌آل است.

وی در مورد شرایط ورزشگاه شهید رجایی قزوین برای میزبانی این دیدار اظهار داشت: هماهنگی‌های لازم را در این خصوص انجام داده‌ایم و امیدوارم مسئولان هیئت فوتبال قزوین و ورزشگاه شهید رجایی زمین را برای میزبانی دیدارهای پیکان آماده کنند.

شعیی در پایان گفت: کارشناسانی که بازی نخست پیکان برابر ذوب آهن را از نزدیک تماشا کردند، در مقایسه عملکرد این تیم نسبت به فصل گذشته، این امیدواری را دادند که پیکان در شرایط خوبی قرار دارد و می‌تواند امسال عملکرد بهتری را در مسابقات لیگ برتر ارائه دهد.

دیدار تیم‌های فوتبال پیکان قزوین و شاهین بوشهر در چارچوب هفته دوم از دهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور ساعت 18:15 روز یکشنبه در ورزشگاه شهید رجایی قزوین برگزار می‌شود.


تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: