برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نژاد زماني: صنعت خريد و فروش بازيكن را در باشگاه مس كرمان راه اندازي خواهيم كرد

ورزش. داخلي. باشگاه مس كرمان
مدير عامل باشگاه مس كرمان گفت: صنعت خريد و فروش بازيكن را در اين باشگاه در يك فرآيند سه تا پنج ساله راه اندازي خواهيم كرد.

به گزارش خبرنگار ايرنا فتح الله نژاد زماني شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران افزود: تيم‌هاي رده‌هاي سني ما كمتر از تيم بزرگسال ما نيستند و با توجه جدي به آنها از موقعيت و استعداد فوتبال جنوب شرق در كشور استفاده خواهيم كرد.

وي تاكيد كرد: سر و سامان دادن به فوتبال گروه‌هاي سني پايه به عنوان نخستين گام براي پرورش بازيكناني مانند ميلاد فخرالديني از اهميت بالايي برخوردار است.

وي اضافه كرد: فلمينگ مدرس دانماركي فيفا و يوفا براي كنترل و نظارت بر رده‌هاي سني باشگاه مس در دو پايگاه اصلي در كرمان و رفسنجان و ‪۱۰‬ پايگاه كوچكتر در ساير شهرستانها آغاز به فعاليت خواهد كرد.

نژاد زماني اظهار اميدواري كرد: اولين نتايج حضور فلمينگ در استان كرمان را طي يك سال آينده در راستاي افزودن بازيكنان جوان به تيم بزرگسال مس كرمان شاهد باشيم.

وي با اشاره به اينكه ادامه فعاليت فلمينگ پس از يك سال منوط به رضايت طرفين خواهد بود گفت: باشگاه مس كرمان با اين اقدام دريچه‌اي را از جنوب شرق كشور به سمت اروپا باز كرده است.

مدير عامل باشگاه مس كرمان در رابطه با شكست تيم مس كرمان مقابل پاس همدان در هفته نخست ليگ برتر اظهار داشت: قرعه شانس به سود پاس بود و بازيكنان ما از موقعيت‌هاي خود استفاده لازم را نبردند.

نژاد زماني افزود: در هفته‌هاي ابتدايي اين رقابت‌ها نبايد پيروزي ها و شكست‌ها را به حساب قدرت و قوت تيم‌ها گذاشت و بيشتر اتفاقات، نتايج بازي‌ها را رقم خواهند زد.

وي با اعلام حمايت جدي از صمد مرفاوي سرمربي تيم مس كرمان گفت: يك يا دو مسابقه تعيين‌كننده سطح يك مربي نيست.

نژادزماني افزود: در راستاي تبديل مديريت هزينه به مديريت درآمد، با آژانس گردشگري گشت گل ياس براي تبليغ جلوي پيراهن بازيكنان تيم مس كرمان قرارداد بسته‌ايم كه بر اساس آن هزينه اياب و ذهاب و اسكان تيم به استانهايي كه در ديدارهاي ليگ برتر ميهمان است، توسط اين آژانس پرداخت خواهد شد.ك/‪۲‬

تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: