برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تیراندازی قهرمانی جهان؛ ركورد ملی ایران شكسته شد

نخستین روز از مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان در مونیخ آلمان با شكستن ركورد برون مرزی تپانچه مردان ایران و راهیابی تیرانداز كشورمان به مرحله دوم رقابت‌ها پیگیری شد.

 

پنجاهمین دوره رقابت‌های تیراندازی قهرمانی جهان و انتخابی المپیك لندن از صبح امروز با حضور2281 ورزشكار از بیش از 100 كشور در مونیخ آلمان آغاز به كار كرد كه در اولین روز این پیكارها نمایندگان كشورمان در پنج ماده؛ تپانچه خفیف 50 متر، تفنگ 10 متر جوانان و تفنگ 10 متر مردان به همراه تراپ زنان در دو بخش بزرگسالان و جوانان به مصاف حریفان جهانی خود رفتند.

در مسابقات صبح امروز ابراهیم برخورداری تنها نماینده كشورمان در ماده تپانچه خفیف 50 متر رده سنی بزرگسالان در بین 200 تیرانداز برای اولین بار در سطح جهان در بین 80 نفر اول قرار گرفت.

برخورداری ضمن راهیابی به مرحله دوم این رقابت‌ها با كسب 553 امتیاز ركورد تیراندازی ایران در این ماده را در مسابقات برون مرزی به میزان سه نمره افزایش داد.

همچنین در رشته تفنگ بادی 10 متر مردان صابر پرستی، احمد شهمیرزادی و حسین باقری به مصاف 160 تیرانداز شركت كننده در این رشته رفتند كه در پایان با نرسیدن به حد نصاب امتیازات لازم از رسیدن به مرحله بعدی بازماندند.

تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: