برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

اختصاصي/ كاوه: حضور در سطح اول كشتي دنيا نيازمند سرمايه‌گذاري بيشتري است

ورزش. كشتي. جام موحد و حبيبي. مازندران
ساري- مربي تيم ملي كشتي گفت: اگر بخواهيم با كشورهاي مطرح دنيا رقابت كنيم بايد سرمايه‌گذاري بيشتر و برنامه‌هاي بهتري داشته باشيم.

محسن كاوه روز شنبه در حاشيه برگزاري مسابقات كشتي آزاد بين‌المللي جام حبيبي و موحد در قائمشهر در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در چند سال اخير جمهوري آذربايجان سرمايه‌گذاري زيادي در كشتي كرده و با جذب كشتي گيران روس و كار پايه‌اي خود را به عنوان يك مدعي جدي در كشتي دنيا شناسانده است.

وي درمورد سطح رقابتهاي جام حبيبي و موحد گفت: تيم‌هاي خارجي با قدرتي بيش از آن چيزي كه مورد انتظار ما بود در اين مسابقات شركت كرده‌اند و در بعضي اوزان چهره‌هاي نامداري در تركيب خود دارند.

مربي تيم ملي كشتي اظهارداشت : تيم بلغارستان در اوزان ‪ ۵۵‬و ‪ ۷۴‬كيلوگرم دو مدال آور جهاني به اين مسابقات آورده است و كشتي گيران ‪ ۷۴‬و ‪۱۲۰‬ كيلوگرم آمريكا نيزاز بهترين نفرات كشور خود در اين وزنها هستند كه در مسابقات جام علي اف باكو كشتي‌ها خوبي گرفتند.

كاوه افزود: در تيم داغستان روسيه نيز بختيار احمداف دارنده مدال نقره المپيك آتن حضور دارد.

وي ادامه داد: ساير تيمهاي خارجي شركت‌كننده نيز اگرچه نفرات جواني در تركيب خود دارند اما در مجموع با قدرت خوبي در اين رقابتها حضور يافته اند.

مسابقات كشتي آزاد بين‌المللي جام حبيبي وموحد در روزهاي امروز و فردا با حضور ‪ ۸‬كشور خارجي و كشتي گيراني از جمهوري اسلامي ايران در سالن جهان پهلوان حبيبي شهر قائمشهر برگزار مي‌شود.

تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: