برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حضور کشتی گیران آمریکایی در ایران یک موفقیت بزرگ است

ساری - خبرگزاری مهر: رئیس فدراسیون کشتی ایران حضور کشتی گیران آمریکایی در کشورمان در جریان مسابقات بین المللی امامعلی حبیبی و عبدالله موحد در مازندران را یک موفقیت بزرگ برای کشتی ایران دانست.

به گزارش خبرنگار مهر در قائم شهر، محمدرضا یزدانی خرم عصر شنبه در حاشیه برگزاری مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام عبدالله موحد و امامعلی حبیبی در جمع خبرنگاران گفت: حضور آمریکایی ها در تورنمنت بین المللی مازندران در سایه امنیت کامل و ایده آل ترین شرایط برای آنان انجام شد واین بهترین تبیلغ برای امنیت کشورمان در ذهن آمریکایی است.

وی افزود: تیم ملی کشتی آزاد آمریکا با ترکیب تقریبا کاملی به جام حبیبی و موحد آمده و این نشان می دهد آمریکایی ها برای تورنمنت کشورمان اعتبار ویژه ای گذاشتند.   رئیس فدراسیون کشتی ایران حضور 9 کشور خارجی در نخستین دوره مسابقات بین المللی جام موحد و حبیبی را قابل قبول خواند و تصریح کرد: کشورهای آمریکا، ارمنستان، داغستان روسیه، بلغارستان با ترکیب خوبی در این جام شرکت کردند.   یزدانی خرم با بیان اینکه کشتی گیران خارجی فقط از گرمای هوا در مازندران گله مند بودند، ادامه داد: باید این مسابقات در سالهای آینده در فصل خنک سال برگزار شود.   وی اضافه کرد: مازندرانیها امکانات خوبی را برای برگزاری جام موحد و حبیبی تدارک دیدند.   یزدانی خرم رقابتهای برگزار شده نخستین روز را مطلوب خواند و خاطرنشان کرد: بازیهای روز دوم هم در سطح بالایی برگزار شود.   نخستین دوره مسابقات بین المللی کشتی آزاد جام عبدالله موحد وامامعلی حبیبی با حضور 45 کشتی گیر خارجی از 9 کشور دنیا و 70 کشتی گیر داخلی به مدت دو روز در سالن ورزشی امامعی حبیبی قائمشهر در حال برگزاری است.
تاریخ: 1389/5/9
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: