برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مظلومی پس از نخستین برد: چهره واقعی استقلال را دو،سه هفته دیگر ببینید/ بازی کردن در تبریز سخت است

مظلومی پس از نخستین برد: چهره واقعی استقلال را دو،سه هفته دیگر ببینید/ بازی کردن در تبریز سخت است 7:07:00 am - 1389/ 5/ 5 : در تاريخ خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام اندازه فونت : سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به حضور تماشاگران پرشور در ورزشگاه یادگار امام تبریز گفت: بازی کردن هر تیمی مقابل تیم های تبریزی با این تماشاگران سخت است.

 پرویز مظلومی در کنفرانس بعد از باز ی استقلال و شهرداری تبریز ضمن بیان این مطلب افزود: همین تشویق های پرشور و جو ورزشگاه بود که موجب برهم خوردن تمرکز بازیکنان و دریافت گل زودهنگام شد. خوشبختانه با یادآوری نکات فنی لازم روحیه تیمی بچه ها از دست نرفت و خیلی زود سوار بر بازی شدیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: تمام گل های ما طبق برنامه از پیش تعیین شده بود و می توانستیم گل های بیشتری نیز به ثمر برسانیم.

وی با بیان اینکه استقلال زمان کمی برای آمادگی داشت افزود: چهره استقلال واقعی از دو، سه هفته دیگر نمایان خواهد شد. ضمن اینکه مشکل مصدومیت بازیکنان کلیدی ما نیز مانند جباری و فرهاد مجیدی از دیگر مشکلات تیم ما بود.

سرمربی پیشین تیم مس کرمان با بیان اینکه استقلال گام نخست خود را با برد شیرین بیرون از خانه بدست آورد افزود: ما عزم‌مان را برای قهرمانی جزم کرده ایم و برای موفقیت باید به دنبال حداکثر امتیاز باشیم.

مظلومی در پاسخ به سئوال در خصوص دلیل عقب نشینی استقلال در اواخر نیمه دوم افزود: بازی را سه یک جلو بودیم و چند تعویض اجباری ناشی از مصدومیت داشتیم. ضمن اینکه در زمین حریف بازی می کردیم لذا فشار شهرداری به همراه تماشاگرانش بر روی تیم ما طبیعی بود. اما آنچه مهم است اینکه در مقابل حملات حریف مقاومت کرده و سه امتیاز لازم را کسب کردیم.

وی با بیان اینکه علاوه بر مسائل فنی، تمام تلاش ما دوری تیم از حاشیه است ادامه داد: تمام دوستداران استقلال و پیشکسوتان این تیم می دانند حاشیه بزرگترین ضربه و آفت استقلال خواهد بود.

مظلومی در پاسخ به اینکه به نظر می رسد دریافت دو گل در بازی اول نشان از ضعف خط دفاعی دارد گفت: مهم زدن سه گل و برد این بازی بود که بدست آوردیم ما بدنبال بازیهای زیبا و پرگل و تماشاگرپسند در لیگ هستیم.

وی در پاسخ به سئوالی در خصوص تشویق بازیکنان پس از هر برد گفت: طبق تصمیم مدیرعامل برای هر برد 500 هزار تومان به تمام بازیکنان پراخت می شود.

تیم فوتبال استقلال عصر امروز دوشنبه در هفته اول لیگ برتر با نتیجه 3 بر 2 شهرداری تبریز را در ورزشگاه یادگار امام شکست داد.
تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: