برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مدیرروستا:این شکست برای تیم پاس لازم بود/ به بازیکنان باتجربه استیل آذین باختیم

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: یکسری اشتباهات از بازیکنان جوان ما باعث شکست مقابل استیل آذین شد اما اعتقاد دارم این شکست برای تیم ما لازم بود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر مدیرروستا، سرمربی تیم پاس همدان که پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل استیل اذین در جمع خبرنگاران سخن می گفت با بیان این مطلب افزود: ما روی اشتباهات خودمان نتیجه بازی را از دست دادیم اما اعتقاد دارم این شکست برای تیم جوان ما لازم بود تا بازیکنان بدانند در دیدارهای آینده اشتباهات بازی امروز را تکرار نکنند و بفهمند اگر از برتری خود استفاده نکنند نتیجه‌ای جز شکست عایدشان نمی شود.

وی اضافه کرد: در نیمه اول تیم ما خیلی خوب بازی کرد و هرگز تحت تاثیر بازیکنان بزرگ حریف قرار نگرفت. برتری ما به گونه‌‎ای بود که حتی موقعیت‌های گل ابتدا برای تیم ما بدست آمد و با موقعیت‌هایی که داشتیم حتی پیروزی دور از دسترس نبود اما از این موقعیت‌ها به خوبی استفاده نکردیم.

سرمربی پاس همدان با بیان اینکه "تیم استیل آذین در خط دفاعی با مشکلاتی روبه‌رو بود"، اظهار داشت: با وجود فرصت‌های خوبی که روی ضعف خط دفاعی استیل آذین نصیب بازیکنان ما شد اما جوانی و کم تجربگی اجازه نداد تا از فرصت‌های بدست آمده برای گلزنی استفاده کنیم.

مدیرروستا با بیان اینکه "پس از دریافت گل اول، بازی هجومی را در دستور کار تیم قراردادیم"، یادآور شد: برای ما شکست با یک گل و یا بیشتر از یک گل تفاوتی نداشت به همین خاطر پس از گل استیل آذین بیشتر حمله کردیم اما متاسفانه شیرازه تیم ما خیلی زود به هم ریخت و مهاجمان حریف در ضد حمله‌ها فرصت طلبانه عمل کردند و به گل‌های دوم و سوم هم دست یافتند.

وی در پایان تصریح کرد: به شخصه این شکست را برای تیم پاس مفید می بینم چرا که باعث شد تا در همین هفته‌های ابتدایی لیگ نقاط ضعف تیم را شناسایی کنیم تا در دیدارهای آینده با فوتبال منسجم و هماهنگ‌تری برای رسیدن به اهداف تاکتیکی خود به میدان برویم. ما امروز اسیر بازیکنان باتجربه استیل آذین شدیم و اشتباهات بازیکنان جوان تیم ما هم مزید بر علت شد تا نتوانیم به نتیجه مورد نظر دست یابیم.


تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: