برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

وضعيت 90 و فردوسي پور مشخص نيست ! /وقتی بین 90 و مخاطبانش فاصله می اندازند؟!

طي روزهاي گذشته و در شرايطي که تب آغاز دهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر فضاي مرده فوتبال ايران را دگرگون کرده ، هيچکس نپرسيد آيا با شروع فصل جديد رقابتهاي ليگ برتر، برنامه 90 که حالا جزيي از فوتبال ايران شده به روي آنتن خواهد رفت يا نه. علاقمندان به فوتبال هنوز به خاطر دارند که فصل گذشته به خاطر پخش اين برنامه چه جنجالي به راه افتاد و چگونه اين برنامه روي آنتن رفت.
 
البته ماجراي فصل گذشته در شرايطي رقم خورد که عادل فردوسي پور در برنامه هاي سال قبلش درگيري لفظي شديد با برخي مسؤولان از جمله سازمان تربيت بدني داشت و همين درگيري ها شايعاتي پيرامون تعطيلي 90 را تا مرز واقعيت پيش برد.

 با اين حال عادل فردوسي پور با اين بهانه که قرار است طراحي جديدي از دکور برنامه 90 ارايه شود، تاخير در شروع برنامه اش را توجيه کرد و البته بعدها ثابت شد که بخشي از اين تاخير به خاطر تاخير در دکور برنامه بود اما واقعيت اين بود که او براي روي آنتن فرستادن 90 تردید داشت .
با همه مشکلاتي که سد راه 90 براي پوشش دادن ليگ نهم وجود داشت و همه حرف و حديث هايي که در مورد تغيير مجري آن مطرح مي شد، بالاخره عادل فردوسي پور توانست نهمين دوره ليگ را هم مثل دوره هاي گذشته به طور کامل پوشش دهد و بازهم پربيننده ترين برنامه ورزشي سيما را رقم بزند.

با پايان ليگ نهم عادل فردوسي پور هم تمام توانش را معطوف به برگزاري مسابقات جام جهاني و گزارش ديدارهاي مهم اين رويداد بزرگ کرد که گزارش ديدار فينال بين تيم هاي اسپانيا و هلند يکي از کارهاي ماندگار عادل و سومين فينال جام هاي جهاني بود که او گزارش مي کرد.
اما در همين ديدار يک اظهار نظر از سوي فردوسي پور که همزمان با تعطيلات اجباري در ايران شده بود حاشيه هاي جديدي را براي مجري پرطرفدار تلويزيون بوجود آورد. هر چند عنوان شد فردوسي پور به خاطر اين اظهار نظر که رنگ و بوي سياسي گرفته بود، تذکر دريافت کرده است، اما خودش از اين ماجرا اظهار بي اطلاعي کرد.
در شرايطي که از دیروز دهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر آغاز  شد هنوز مشخص نيست عادل فردوسي پورو برنامه پرطرفدارش مي توانند هفته اول را پوشش خبري و تصويري دهند يا نه؟ در حالت عادي اگر قرار باشد اين برنامه به موقع روي آنتن برود بايد پنجشنبه شب شاهد نخستين دست پخت عادل و همکارانش باشيم .
در اين مورد گفته مي شود مسؤولان شبکه سوم سيما اصرار دارند سريال تلويزيوني فاصله ها که اين روزها جايگاه ويژه اي در خانواده ها پيدا کرده همچنان راس ساعت 23 پخش شود و برنامه 90 پس از اين سريال روي آنتن برود اما ظاهرا عادل فردوسي پور نپذيرفته که در چنين زماني برنامه اش را روي آنتن بفرستد.
طي روزهاي گذشته جلساتي در اين زمينه برگزار شده است تا وضعيت نهايي برنامه 90 براي پوشش دهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر مشخص شود اما ظاهرا هنوز به توافق نهايي نرسيده اند. اين بار البته خبري از اختلاف نظرها و فشارهاي سياسي و غيرسياسي نيست و تنها اختلاف بر سر زمان پخش اين برنامه پربيننده است که ظاهرا قرار است امروز و فردا تکليفش مشخص شود.
بايد ديد زور عادل فردوسي پور بيشتر است يا دست اندرکاران سریال فاصله ها که با این وضعیت بين برنامه 90 و مخاطبانش فاصله می اندازند؟!
تاریخ: 1389/5/5
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: