برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

ابراهيم زاده:تيم منسجم مس را با تلاش مضاعف شكست داديم

ورزش. داخلي. فوتبال. ذوب آهن
كرمان_ سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: تيم قوي و منسجم مس كرمان را با تلاش مضاعف بازيكنانم شكست داديم و از كسب اين پيروزي خوشحال و راضي هستيم.

به گزارش ايرنا، منصور ابراهيم زاده شامگاه شنبه پس از ديدار دو تيم مس كرمان و ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران افزود: نتيجه‌گيري در هفته‌هاي ابتداي ليگ دهم براي ما بسيار مهم است و برنامه ريزي ما نيز در اين ديدار بر اساس همين هدف بود.

وي تاكيد كرد: گلهاي تيم ذوب آهن بر روي حركات تمرين شده به ثمر رسيد و بازيكنان ما موقعيت‌هاي ديگري را نيز از دست دادند.

ابراهيم زاده اظهار داشت: با تغييرات و جابه جايي‌هايي در تركيب تيم مس كرمان، اين تيم طي هفته‌هاي آينده جايگاه واقعي خود را پيدا خواهد كرد همانطور كه در پايان نيمه دوم عملكرد خوبي را به نمايش گذاشت و يكي از گلهاي خورده را جبران كرد.

سرمربي تيم ذوب آهن اصفهان خاطر نشان كرد: اعتراض ما به داوري در واقع بيان احساسات ماست كه بايد آنها را كنترل و با حمايت از داوران جوان فوتبال كشورمان زمينه پيشرفت آنها را فراهم كنيم.

وي ادامه داد: داوران نيز بايد با كسب تجربه،اشتباهات خود را كاهش دهند تا قضاوت آنها در نتيجه‌گيري تيم‌ها تاثير گذار نباشد.

ابراهيم زاده افزود: در فصل جاري رقابتهاي ليگ برتر با حفظ شاكله اصلي تيم فصل قبل،بهترين بازيكنان را به تركيب اضافه كرده‌ايم تا تيمي قدرتمند ، منسجم و با انگيزه داشته باشيم.

وي در رابطه با صحبت‌هايي مبني بركاهش سهميه ايران در رقابتهاي باشگاههاي آسيا گفت: توانايي حضور ‪ ۴‬تيم از كشورمان در اين رقابت‌ها وجود دارد اما بايد همه تلاش كنند تا امكانات و شرايط استاندارد را بيشتر از گذشته فراهم كنيم.

تيم ذوب آهن اصفهان عصر شنبه مقابل تيم مس كرمان با نتيجه ‪ ۲‬بر يك به پيروزي رسيد.ك/‪۲‬


تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: