برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نخستين شكست استقلال در دهمين دوره ليگ برتر فوتبال ايران

ورزش. فوتبال. ليگ برتر. استقلال
تهران - تيم استقلال تهران در نخستين ديدار خانگي خود در دهمين دوره رقابت هاي فوتبال باشگاه‌هاي برتر ايران مقابل فولاد خوزستان تن به شكست داد.

به گزارش ايرنا، در اين ديدار كه شنبه شب و در حضور ‪ ۲۰‬هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد، تيم استقلال تهران با نتيجه دو بر يك مغلوب فولاد خوزستان شد تا آبي پوشان طعم تلخ اولين شكست را در ليگ برتر بچشند.

گل‌هاي اين بازي را ميلاد ميداوديدر دقيقه ‪ ۹‬براي استقلال تهران و رضا نوروزي در دقايق ‪ ۶۳‬و ‪ ۶۸‬براي فولاد خوزستان به ثمر رساندند.

استقلالي‌ها بازي را با حملات گسترده از عمق خط دفاع فولاد خوزستان آغاز كردند به طوريكه دو موقعيت ايده آل گلزني را در اوايل نيمه نخست به دست آوردند.

محسن يوسفي هافبك آبي پوشان در دقيقه ‪ ۵‬پاس عمقي مناسبي را براي فرهاد مجيدي مهيا كرد اما شوت اين مهاجم با فاصله اندك از دروازه به خارج رفت.

در دقيقه ‪ ، ۹‬مجيدي توپ مدافع فولاد را ربود و ايمان مبعلي را در فضاي ايده الي قرار داد كه پاس عمقي اين بازيكن را ميلاد ميداودي وارد دروازه خالد شيطاوي دروازه بان فولاد كرد.

حملات استقلالي‌ها پس از اين گل فروكش كرد به گونه‌اي كه دو تيم بازي متعادلي را در ميانه ميدان به نمايش گذاشتند.

بازيكنان فولاد خوزستان در نيمه دوم با تفكرات تهاجمي وارد زمين شدند و توانستند با استفاده از كناره‌ها به دو گل ارزشمند دست يابند.

تيم فولاد خوزستان در دقيقه ‪ ۶۳‬صاحب يك ضربه كرنر از جناح راست شد كه رضا نوروزي مهاجم فصل قبل استيل آذين دروازه وحيد طالب لو دروازه بان استقلال تهران را باز كرد تا بازي به تساوي كشيده شود.

تيم فولاد خوزستان ‪ ۵‬دقيقه بعد بر روي يك ضد حمله سرعتي از جناح چپ به دومين گل خود دست يافت. در اين صحنه ميثم خسروي سانتر زيبايي را بر روي دروازه آبي پوشان ارسال كرد كه خروج ناموفق طالب لو باعث شد تا نوروزي دروازه خالي استقلال را باز كند.

استقلالي‌ها پس از اين گل حملات گسترده‌اي را بر روي دروازه فولاد طراحي كردند اما ميداودي، ريكاردو سانتوس، ايمان مبعلي و مجتبي محبوب مجاز نتوانستند از موقعيت‌هاي خود بهره لازم را ببرند تا آبي پوشان به نخستين شكست خود در دهمين دوره ليگ برتر تن دهند.

در ديگر ديدار عصر، تيم استيل آذين در ورزشگاه دستگردي تهران با سه گل تيم پاس همدان را شكست داد و به دومين پيروزي متوالي خود در اين رقابت ها دست يافت.

حسين كاظمي در دقيقه ‪ ،۳۴‬محمد غلامي در دقيقه ‪ ۵۴‬و ‪ ۹۰+۳‬براي استيل آذين گلزني كردند.

تيم مدعي ذوب آهن اصفهان نيز در ورزشگاه شهيد باهنر كرمان با نتيجه دو بر يك از سد تيم مس كرمان گذشت و به روند پيروزي‌هاي خود در ليگ برتر ادامه داد.

اسماعيل فرهادي در دقيقه ‪ ۸‬و محمد قاضي در دقيقه ‪ ۵۹‬براي ذوب آهن و احمد حسن زاده در دقيقه ‪ ۸۸‬براي مس كرمان گلزني كردند.

برنامه ادامه ديدارهاي هفته دوم ليگ برتر به شرح زير است :
يكشنبه ‪ ۱۰‬مردادماه ‪۸۹‬
تراكتورسازي تبريز با راه آهن شهرري
پيكان قزوين با شاهين بوشهر
نفت تهران با شهرداري تبريز
سپاهان اصفهان با ملوان انزلي
صنعت نفت آبادان با سايپا كرج
صبا باتري قم با پرسپوليس تهران

تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: