برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

هواداراني مثل گالاتاسراي و رم مي‌خواهيم

هواداراني مثل گالاتاسراي و رم مي‌خواهيم 10:36:00 pm - 1389/ 5/ 9 : در تاريخ ارسلان الهی اندازه فونت : مصطفي آجورلو در نشستي با ليدر هاي باشگاه از آنها خواست به عنوان مشوق تيم باعث افزايش قدرت تيم و بالارفتن توان روحي بازيكنان و عملكرد بهتر آنها در زمين شوند.

مدير عامل اين باشگاه در جلسه با ليدرها در آستانه بازي با پاس همدان اظهار داشت: ورزش دو بعد جسمي و روحي دارد. وقتي بازيكني درست تمرين مي‌كند از لحاظ جسمي آماده است. اگر همين بازيكن از لحاظ روحي كمتر دچار افت شود در نهايت تيم او نيز كمتر افت مي‌كند.

وي خطاب به ليدرهاي باشگاه گفت: در باشگاه استيل آذين نمي‌خواهيم هواداران و ليدرها براي تيم ما بار منفي داشته باشند بلكه دقيقا مي‌خواهيم از روي سكوها به تيم انرژي مثبت بدهيم.

آجورلو تاكيد كرد: ما مي‌خواهيم كار فرهنگي انجام بدهيم تا براي جوان‌هاي ما بار مثبت داشته و منشا خير باشد. به هيچ وجه نمي‌خواهيم كار به جايي بكشد كه مسئولان صداي ورزشگاه را قطع كنند و خانواده‌ها نتوانند از ديدن فوتبال لذت ببرند.

مديرعامل باشگاه استيل آذين افزود: هدف اصلي تيم ما قهرماني و كسب 3 امتياز در تمام بازي‌هاست اما قصد نداريم تا به هر وسيله‌اي قهرمان شويم. شما ليدر‌ها بايد به تيم كمك كنيد چون يك تيم براي قهرماني به همراهي و تشويق هواداران كه يار دوازدهم تيم هستند نياز دارد و نقش ليدر‌ها و هواداران در اين بين بسيار مهم و حياتي است.شما ليدرها و هواداران يار دوازدهم تيم هستيد اما در اين بين ما بايد هدفمان را بشناسيم و اين موضوع را همواره مد نظر قرار دهيم كه تيم ما يك تيم جديد و نوپاست و ما قدمتي 50 ساله نداريم. پس بايد با ادبيات خوب و با فرهنگ خاص خودمان در كنار ارائه نمايش‌هاي زيبا و تماشاگرپسند، پيروزي‌هاي متوالي و كسب قهرماني هوادار جذب كنيم. مي‌خواهيم هوادار ما مانند هواداران تيم گالاتاسراي تركيه 90 دقيقه تيمش را ايستاده تشويق كند و در بردها و باخت‌ها همواره مشوق تيمش باشد.

آجورلو ادامه داد: يك شب ميهمان باشگاه رم ايتاليا بودم. آنها همان شب در ورزشگاه المپيكو در چارچوب رقابت‌هاي ليگ قهرمانان اروپا ميزبان آرسنال انگليس بودند. در آن ديدار بر اثر اشتباه داور يك پنالتي به سود تيم ايتاليايي گرفته نشد تا تيم آ. اس. رم بازي را ناباورانه در خانه خودش به حريف واگذار كند و حذف شود اما نكته جالب اينكه هواداران تيم ايتاليايي در پايان بازي تيم خودشان را تشويق كردند و به داوران هيچ اهانتي نكردند. ما اين طرز تفكر و اين نگاه را بايد در ورزشگاه‌هايمان حاكم كنيم. ما بايد فوتبال را در زمين فوتبال ببريم. شايد ديگران براي بردن هر كاري انجام دهند اما ما براي برد به هر وسيله‌اي متوسل نمي شويم.
تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: