برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مديرروستا: اسير تجربه بازيكنان استيل‌آذين شديم

مديرروستا: اسير تجربه بازيكنان استيل‌آذين شديم 10:43:00 pm - 1389/ 5/ 9 : در تاريخ ارسلان الهی اندازه فونت : لي اصغر مديرروستا پس از شكست 3 بر صفر برابر استيل‌آذين در هفته دوم ليگ برتر اظهار داشت: در نيمه اول بازيكنان پاس برتر از استيل‌آذين ظاهر شدند، اما متأسفانه نتوانستند از موقعيت‌هاي به دست آمده به خوبي استفاده كنند.

وي ادامه داد: مي‌توانستيم پيروز ميدان شويم، اما گرماي هوا روي بازي دو تيم تأثير گذاشت و روند بازي را تغيير داد. در نيمه دوم براي جبران وارد ميدان شديم و با توجه به اينكه هوا خنك‌تر شده بود مي‌توانستيم نتيجه را جبران كنيم، اما اسير تجربه بازيكنان استيل‌آذين شديم.

سرمربي پاس همدان خاطرنشان كرد: به علت اينكه بازيكنان جواني داريم با دريافت گل دوم تيم پاس انگيزه خود را از دست داد و نتوانستيم به بازي برگرديم.

مديرروستا افزود: براي كسب هر 3 امتياز به تهران آمده بوديم و فكر تساوي نبوديم. با توجه به آشنايي با نقاط ضعف دفاع استيل‌آذين كسب 3 امتياز دور از دسترس نبود، اما مهاجمانمان نتوانستند از موقعيت‌ها به خوبي استفاده كنند.

وي با اشاره به ضعف خط دفاعي پاس عنوان كرد: در خط دفاعي با مشكلاتي روبرو هستيم و بايد به دنبال برطرف كردن اين نقص باشيم. براي حضور در ليگ برتر فرصت اندكي داشتيم و بايد تلاش كنيم تا خط دفاعي خود را ترميم كنيم. همان‌طور كه در هفته اول گفتم تيم‌ها را مي‌توان در هفته‌هاي چهارم و پنجم ارزيابي كرد.

سرمربي پاس درباره جايگاه اين تيم در پايان فصل تصريح كرد: پاس در پايان فصل در نيمه بالاي جدول قرار خواهد داشت و با توجه به بازيكنان جواني كه داريم مي‌تواينم بازي‌هاي بهتري در آينده انجام دهيم.
تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: