برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

جلالي: شكست استقلال كار بزرگي بود

جلالي: شكست استقلال كار بزرگي بود 10:48:00 pm - 1389/ 5/ 9 : در تاريخ ارسلان الهی اندازه فونت : مجيد جلالي پس از برتري 2 بر يك برابر استقلال گفت: بازي خوبي انجام داديم. برتري برابر استقلال كار سختي بود. اين تيم بعد از اينكه گل دوم را خورد فشار سنگيني روي دروازه ما آورد. آنها خوب بازي كردند.

وي ادامه داد: فولاد خوزستان به دنبال ارائه يك فوتبال خوب و كسب نتيجه است. زماني كه در ورزشگاه آزادي برابر تيم‌هاي بزرگي مانند استقلال بازي مي‌كنيم هدف اولمان كنترل حريف است و مي‌خواهيم پس از آن فضاهايي را پيدا كنيم تا در آن فضاها بازي‌ خود را ارائه دهيم. اكنون به سبك بازي‌اي رسيده‌ايم كه اگر پرورش پيدا كند بهتر خواهيم شد. فولاد تيم خيلي جواني است.

سرمربي فولاد خوزستان در مورد صادر نشدن مجوز بازي مهاجم برزيلي خود گفت: كار او براي حضور در ليگ ايران درست شده است. 1100 يورو نيز به حساب باشگاه صربستاني واريز كرديم تا مجوز بازي را صادر كنند اما آنها 3000 يورو رشوه مي‌خواهند تا ITC اين بازيكن را بدهند. از فدراسيون خواسته‌ايم اين مسئله را پيگيري كند زيرا هيچ مانعي براي حضور اين بازيكن وجود ندارد.

جلالي در مورد تعويض‌هايش گفت: تعويض‌هايم بر اين اساس بود تا بتوانم ميزان دوندگي تيم را بالا نگه دارم. استقلال در اواخر بازي فشار زيادي ايجاد كرد و ما نياز به انرژي جديد داشتيم.

وي در مورد ديدار با سپاهان عنوان كرد: 3 ديدار اول فولاد با سه تيم مدعي قهرماني است. هفته گذشته نيز برابر استيل‌آذين بازي خوبي انجام داديم و در آخرين دقايق بر اثر بي‌تجربگي شكست خورديم. برابر سپاهان نيز هفته آينده بازي بزرگ و خوبي را انجام مي‌دهيم تا هواداران اهوازي را خوشحال كنيم.

جلالي در مورد اينكه چرا رضا نوروزي را با وجود خستگي تعويض نكرد گفت: ترجيح دادم او در پيشاني خط حمله بماند زيرا ما مهاجم تخصصي نداريم و با وجود تمام تلاشي كه باشگاه در فصل نقل و انتقالات كرد نتوانستيم مهاجم تخصصي جذب كنيم.

وي در مورد ضعف خط دفاعي‌اش گفت: ما تيم كاملي نيستيم و در دفاع مشكلاتي داريم. اين مشكلات در هفته اول بيشتر بود و با چند روز تمرين بهتر شديم. ضمن اينكه گرد و غبار اهواز باعث مي‌شود نتوانيم آنطور كه مي‌خواهيم تمرين كنيم. اميدوارم اين گرد و غبار به تهران هم برسد تا مسئولان فكري به حال آن كنند.
تاریخ: 1389/5/9
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: