برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مارتینتی عنوان کرد:تغییر ملیت مهمترین مشکل کشتی است/ برای همیشه المپیکی می‏مانیم

رئیس فدراسیون جهانی کشتی گفت: مهمترین مشکل پیش روی فدراسیون بین المللی کشتی مسئله تغییر ملیت از سوی برخی کشتی گیران است.

به گزارش خبرگزاری مهر، "رافائل مارتینتی"، در گفتگو با روزنامه ورزشی قزاقستان با بیان این مطلب افزود: بر این اساس یکی از مشکلات فیلا بحث تغییر ملیت و شهروندی از سوی برخی کشتی گیران است که ما تلاش می کنیم با راهکارهایی این مشکل را برطرف کنیم.

وی تصریح کرد: در همین راستا یکی از برنامه‏های اصلی ما تدریس کشتی در سطح آموزش و پرورش است. فیلا بر روی آموزش اصولی رشته کشتی تاکید ویژه‏ای دارد.

مارتینتی یادآور شد: در پنج قاره و در شهرهای صوفیه بلغارستان، پالائو در اقیانوسیه، دوحه قطر، سنگال در آفریقا و برزیل مراکز توسعه کشتی از طرف فدراسیون جهانی ایجاد شده است. کشورهای مختلف می‏توانند با حضور در این مراکز از خدمات ویژه فیلا استفاده کنند چرا که یکی از اهداف اصلی ما توسعه کشتی در سراسر دنیاست.

وی تاکید کرد: همچنین برگزاری رقابت‎های جام جهانی با حضور 10 تیم و ایجاد تغییرات در قوانین کشتی از دیگر برنامه‎های ما برای جذاب‏تر کردن این رشته در دنیا به حساب می‏آید.

مارتینتی در پایان خاطر نشان کرد: تلاش می‏کنیم با ایجاد راهکارهای مناسب و تعامل مناسب با کمیته بین‏المللی المپیک، کشتی برای همیشه در رقابت‏های المپیک باقی بماند.


تاریخ: 1389/5/5
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: