برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

رييس فدراسيون: برگزاري مسابقات كاپ آسيا نشان از توسعه همه جانبه واليبال كشور است

ورزش. واليبال. كاپ واليبال مردان آسيا. داورزني
اروميه- رييس فدراسيون واليبال گفت: برگزاري مسابقات كاپ آسيا در اروميه نشان از توسعه همه جانبه واليبال در كشور دارد.

محمدرضا داورزني شنبه شب در حاشيه آيين افتتاحيه دومين دوره مسابقات واليبال كاپ آسيا در اروميه، درگفت و گوي اختصاصي با خبرنگار ايرنا افزود : تدارك مناسب شهر اروميه و حضور تيمهاي مختلف با تمام قوا در اين مسابقات نشان‌دهنده توسعه واليبال در كشور و توجه ويژه آسيا به اين امر در سالهاي آتي است.

وي با قدرداني از ميزباني مناسب شهر اروميه و تلاش دست اندركاران براي ارايه خدمات مناسب به تيمهاي شركت‌كننده گفت: خوشبختانه تمامي تمهيدات لازم براي برگزاري اين مسابقات انديشيده شده و هيچگونه ضعف و كاستي مشاهده نشده است.

وي با اشاره به اينكه قهرمان اين مسابقات در مسابقات جام جهاني شركت مي كند اظهارداشت: اين مساله زمينه ساز رقابت قوي و بيشتر تيمهاي شركت‌كننده شده است.

داورزني با ابراز اميدواري براي قهرماني تيم ملي جمهوري اسلامي ايران اضافه كرد: دراين مسابقات تيم ملي ايران تمامي توان خود را براي كسب عنوان قهرماني و راهيابي به جام جهاني به كار مي‌بندد.

وي برگزاري مسابقات را راهكاري براي توسعه ورزش واليبال در آسيا عنوان كرد و گفت: برگزاري مسابقاتي در اين سطح موهبتي بزرگ براي آسيا است كه با تمهيدات فدراسيون واليبال ميزباني دومين دوره آن، به ايران رسيده است.

دومين دوره مسابقات واليبال كاپ آسيا از امروز در سالن شش هزار نفري غدير اروميه برگزار مي‌شود.

تاریخ: 1389/5/9
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: