برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

قطبي: چهره‌هاي جديد به تيم ملي فوتبال ايران دعوت مي‌شوند

ورزش. تيم ملي فوتبال ايران. فوتبال
سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: با برنامه ريزي‌هاي انجام شده سعي خواهيم كرد تمامي بازي‌هاي ليگ را از نزديك تماشا كنيم تا ضمن بررسي وضعيت بازيكنان ملي پوش، نفرات مستعد و بازيكنان آماه تيم‌هاي ديگر را به تيم ملي فرا خوانيم.

افشين قطبي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: هدف من و ديگر همكارانم در تيم ملي اين است كه از نزديك رقابت تيم‌هاي ليگ برتري را تماشا كنيم تا به شناخت كافي از وضعيت بازيكنان ايراني برسيم، البته در اين ميان عملكرد ملي پوشان را به دقت بررسي خواهيم كرد و در صورت شناسايي چهره‌هاي جديد و مستعد، بدون شك آن‌ها را نيز به تيم ملي دعوت مي كنيم.

وي ادامه داد: اين وظيفه سرمربي تيم ملي است كه بازي‌ها را دنبال كند و حضور من نشان مي‌دهد، در تيم‌هاي ملي به روي بازيكناني كه آماده هستند باز بوده چرا كه اين تيم متعلق به همه ايراني هاست و به يك شخص و گروه خاصي محدود نيست.

قطبي خاطر نشان كرد: بايد بستري فراهم شود تا تيم ملي فوتبال ايران قهرمان آسيا شده و در مسير صعودي گام بردارد، البته در اين ميان علاقه مندان به ورزش و به ويژه فوتبال به دنبال آن هستند تااخبار و اطلاعات صحيح و درست را از منابع موثق دريافت كنند كه خوشبختانه تا امروز رسانه‌هاي ورزشي به اين وظيفه خود به خوبي عمل كرده‌اند اما مشكلاتي هم در اين ميان وجود داشته كه بايد حل شود.

وي از تشكيل كميته رسانه‌اي تيم ملي فوتبال ايران خبر داد و گفت: از اين پس با حضور يكي از چهره‌هاي سرشناس رسانه اي، شرايط را به گونه‌اي رقم خواهيم زد تا خبرنگاران بدون مشكل و بر اساس سازماندهي مناسبي كه صورت گرفته با مسوولان و كادر فني تيم ملي مصاحبه كنند و مطمئن باشيد با اين شيوه كه روش معمول و اصولي همه تيم‌هاي حرفه‌اي جهان است، ديگر شاهد مشكلات گذشته نخواهيم بود.

گفتني است افشين قطبي به همراه دستيار هلندي خود و علي منصوريان شب گذشته با حضور در ورزشگاه آزادي تهران ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و فولاد خوزستان را از نزديك تماشا كردند.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: