برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پیمبری در گفتگو با مهر:فرق تیم کهکشانی با تیم‌های دیگر مشخص شد

سرپرست تیم فوتبال پاس همدان شکست سنگین این تیم برابر استیل آذین را بیانگر اختلاف بودجه و هزینه‌ها بین تیم‌ کهکشانی تهرانی با تیم‌های دیگر دانست.

مجتبی پیمبری در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد شکست سنگین پاس همدان برابر استیل آذین ضمن بیان مطلب فوق گفت: در فوتبال چنین نتایجی رخ می‌دهد اما این نتیجه فرق تیم کهکشانی استیل آذین با تیم‌های دیگر که از نظر بودجه و هزینه‌ در رده‌های پائین‌‍تری قرار دارند، را نشان داد.

وی افزود: تیم ما برابر استیل آذین عملکرد خوبی داشت اما مهاجمان‌مان از موقعیت‌های بدست آمده به خوبی استفاده نکردند تا در نهایت تیم حریف با تکیه بر تجربه بازیکنانش در این دیدار به پیروزی دست یابد.

سرپرست تیم فوتبال پاس همدان در مورد تعویض و تغییر پیراهن بازیکن شماره 20 این تیم و بازی کردن با پیراهن شماره 25 هم تاکید کرد: ما یکدست پیراهن سفید داشتیم و پیراهن دوم ما سبز بود که با توجه به خونی شدن پیراهن نادر احمدی، با اجازه داور وی در دقایق باقی مانده از مسابقه با پیراهن 25 به بازی ادامه داد.

پیمبری در پایان گفت: شرایط تیم ما خوب است و با پیروزی برابر پیکان در هفته آینده در همدان، این شکست را فراموش کرده و با قدرت بیشتری لیگ را ادامه خواهیم داد.

دیدار تیم‌های فوتبال استیل آذین و پاس همدان در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور که عصر شنبه در ورزشگاه دستگردی برگزار شد با برتری 3 بر صفر استیل آذین به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: