برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

نتايج دور مقدماتي رقابت‌هاي كشتي آزاد جام حبيبي و موحد

ورزش. كشتي. جام
تهران - روز دوم رقابت‌هاي بين‌المللي كشتي آزاد جام امامعلي حبيبي و عبداله موحد از صبح امروز با مصاف مدعيان اوزان ‪ ۸۴ ،۷۴ ،۶۰‬و ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم در شهرستان قائمشهر آغاز شد.

به گزارش روز يكشنبه ايرنا ؟ در كشتي‌هاي مهم دور اول و دوم اوزان چهارگانه رقابتهاي بين‌المللي جام حبيبي و موحد، تقي داداشي در وزن ‪۶۰‬ كيلوگرم در سه تايم مقابل رضوان گادجيف از بلاروس شكست خورد، عارف عليزاده ، جلال سليمان اف از آذربايجان را شكست داد، مهدي قربان نژاد مقابل كولمن اسكات از آمريكا شكست خورد و عباس دباغي نيز در دو تايم مغلوب ابراهيم نصيري شد.

ضمن اينكه در وزن ‪ ۷۴‬كيلوگرم نيز در مهمترين كشتي‌هاي دور مقدماتي، ترنت پالسون از آمريكا، كريل ترزيف از بلغارستان را در سه تايم شكست داد و مهدي صادق زاده هم مقابل حسن طهماسبي شكست خورد.

بر اين اساس در وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم هم علي اصغر بذري، واتيك تامرازيان از ارمنستان را شكست داد و ميثم مصطفي جوكار نيز بر محمد حسين زاده غلبه كرد همچنين در وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم نيز فردين معصومي با پيروزي در دو تايم مقابل جابر صادق زاده حريف بختيار احمد اف نايب قهرمان المپيك پكن از روسيه در دور دوم شد.

گفتني است اين رقابت‌ها هم اكنون در سالن ‪ ۱۵۰۰‬نفري امامعلي حبيبي شهرستان قائمشهر در حال پيگيري است.
تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: