برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پورحيدري: اين استقلال خيلي كار دارد

ورزش. فوتبال. استقلال تهران
مدير فني تيم فوتبال استقلال تهران گفت: با توجه به تغييراتي كه در اين تيم داشته‌ايم بايد قبول كرد به زمان و فرصت كافي براي هماهنگي نياز است و اين استقلال كه من مي‌بينم خيلي كار دارد.

منصور پورحيدري در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: از نتيجه‌اي كه در مقابل فولاد كسب كرديم به هيچ وجه راضي نيستم اما بايد قبول كرد در زمان كم و اندكي كه كادر فني و بازيكنان داشتند، از اين بيشتر نمي‌توان انتظار داشت و همه علاقه مندان به استقلال و طرفداران اين تيم بايد با درايت و صبوري فرصت بدهند تا در كمال آرامش اين شرايط سخت و حساس را پشت سرگذاشته تا به شرايط مطلوب دست يابيم.

وي ادامه داد: هميشه از استقلال انتظار نتايج درخشان مي‌رود و طبيعي است كه در زمان شكست طرفداران نارحت شوند اما همان گونه كه گفتم بايد فرصت داد تا همه چيز حل شود.

پورحيدري تصريح كرد: در بازي اول استقلال كه ‪ ۳‬امتياز را گرفتيم هم عنوان كردم كه اين تيم به زمان نياز دارد و اكنون هم كه بازي را واگذار كرده ايم نيز مي‌گويم بايد به اين تيم و نفرات آن فرصت داد تا همان استقلالي را كه همگان انتظار دارند را به نمايش بگذاريم.

مدير فني و سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان كرد: كادر فني تمام تلاش خود را خواهند كرد كه در نيم فصل اول بدن‌هاي بازيكنان را به شرايط مطلوب برساند، بايد اميدوار بود كه در نيم فصل دوم امتيازات كافي و لازم را جمع آوري كرده تا به رتبه در شان اين تيم دست يابيم.

وي تاكيد كرد: استقلال برنامه دو ساله دارد و بر اساس آن حركت خواهد كرد البته اين به آن معنا نيست كه ليگ دهم را ناديده بگيريم و براي موفقيت در رقابت‌هاي امسال همه تلاش خود را به كار خواهيم بست اما هدف اصلي ليگ آينده است.

تيم فوتبال استقلال تهران در هفته دوم دهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر، شنبه شب در ورزشگاه آزادي تهران با نتيجه ‪ ۲‬بر يك مغلوب تيم فوتبال فولاد خوزستان شد.

تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: