برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

علي آبادي: فرنگي كاران نوجوان بار ديگر شايستگي خود را نشان دادند

ورزش. كشتي. علي ابادي
تهران - پيشكسوت كشتي كشورمان گفت: فرنگي كاران نوجوان كشورمان با كسب قهرماني قاطعانه خود در رقابتهاي آسيايي تايلند، بار ديگر شايستگي و لياقت خود را به متوليان كشتي اثبات كردند.

رحيم علي آبادي روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا خاطر نشان كرد:
فدراسيون كشتي از اين به بعد مسووليت سنگين تري در قبال نوجوانان دارد، چرا كه بايد در خصوص حفظ و تقويت اين قهرمانان برنامه ريزي كرده و اجازه افت و ركود را به آنان ندهد.

وي افزود: نوجوانان كشتي ايران، آينده سازان اين رشته هستند و بايد قبول كرد كه هر چه در اين رده كاشته شود، در رده بزرگسالان و تيم ملي درو خواهد شد. پس دليلي براي تعلل يا كم كاري در حمايت از نوجوانان وجود ندارد و نيازي به يادآوري اهميت اين رده حساس و سرنوشت ساز سني نيست.

پيشكسوت كشتي فرنگي كشورمان ادامه داد: متاسفانه ما به رغم اينكه همه چيز را خوب و رويايي شروع مي‌كنيم، تمام‌كننده هاي خوبي نيستيم و درست در لحظه‌اي كه بايد از دستاوردهاي ارزشمند خود بهترين استفاده را ببريم، دچار مشكل مي‌شويم.

علي آبادي گفت: توجه و حمايت از نوجوانان، فقط شامل حال اردونشينان و تيم اعزامي به رقابتهاي آسيايي نمي‌شود، چراكه استعدادهاي ناب و آينده داري در شهرستان‌هاي كشورمان وجود دارند كه در صورت كشف و تربيت مي‌توانند بر قله‌هاي افتخار ايران و جهان بايستند.

وي با اشاره به اهميت برگزاري رقابتهاي انتخابي ابراز داشت: به هيچ عنوان نمي‌توان اهميت رقابتهاي انتخابي را ناديده گرفت، چراكه بسياري از مربيان شهرستاني و شاغل در هيات‌هاي استان، در پي آن هستند تا شاگردان خود را وارد ميدان انتخابي كرده و آنان را در صورت كسب موفقيت به اردوهاي آماده‌سازي هدايت كنند.

قهرمان اسبق كشتي در خاتمه به لزوم احداث مكاني ويژه و مستقل براي تمرين نوجوانان وجوانان اشاره كرد و گفت: اميدوارم فدراسيون كشتي با توجه به هزينه‌هاي بالايي كه صرف آماده‌سازي كشتي گيران نوجوان و جوان خود مي‌كند، فكري براي احداث سالني مجهز و ويژه براي اين رده سني كرده و جايي نظير خانه كشتي تهران را براي پشتوانه‌هاي كشورمان مهيا كند.

تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: