برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

گزارش تمرین امروز آبی پوشان/مجیدی و جباری پا به توپ شدند/ هشدار مظلومی به استقلالی‌ها

نخستین جلسه تمرینی تیم فوتبال استقلال پس از پیروزی مقابل شهرداری تبریز با حضور تمامی بازیکنان این تیم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، تمرین عصر امروز سه شنبه تیم فوتبال استقلال تهران از ساعت 15:30 در زمین شماره 3 مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد. در تمرین امروز آبی پوشان تمامی بازیکنان حاضر داشتند تا خاطر مظلومی برای دیدارهای آتی آسوده شود.

در ابتدای تمرین سرمربی تیم استقلال تهران چند دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد و ضمن ابراز رضایت از نتیجه به دست آمده در دیدار مقابل شهرداری تبریز از بازیکنانش خواست تا با جدیت تمرینات را ادامه دهند و بابت یک برد بدست آمده مغرور نشوند. چراکه تا پایان فصل راه زیادی در پیش است.

فرهاد مجیدی و مجتبی جباری پس از مدت‎ها که به دلیل مصدومیت به صورت انفرادی تمرین می‎کردند از امروز کار با توپ را با هم تیمی‌های خود آغاز کردند. این موضوع موجب خوشحالی کادر فنی شد.

در تمرین امروز بازیکنانی که مقابل شهرداری تبریز به طور کامل بازی کرده بودند، پس از حدود 10 دقیقه دویدن و 10 دقیقه انجام کارهای کششی بنا به دستور مربیان تیم، تمرین را ترک کرده و برای رفع خستگی به سونا و استخر رفتند. سایر بازیکنان نیز در قالب دو تیم زرد و آبی یک فوتبال درون تیمی را انجام دادند.

تمرین تیم فوتبال استقلال تهران در ساعت 16:40 به پایان رسید و با توجه در پیش بودن دیدار پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز بازیکنان خیلی سریع ورزشگاه را ترک کردند.

استقلالی‎ها روز چهارشنبه در دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را ادامه می دهند. بازیکنان استقلال ساعت 10:30 جهت تمرین صبح به مجموعه آکادمی ملی المپیک می‎روند. ساعت 18 نیز همچون روزهای گذشته تمرینات خود را در زمین شماره 3 آزادی دنبال می‎کنند.


تاریخ: 1389/5/5
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: