برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

5 آزادكار ايران به فينال راه يافتند

رقابت‌هاي كشتي آزاد قهرماني نوجوانان آسيا از صبح امروز آغاز شد و 5 آزادكار نوجوان ايراني به ديدار فينال راه يافتند و 5 كشتي‌گير كشورمان عصر امروز براي كسب مدال برنز به روي تشك مي‌روند.

بنا به اعلام كيومرث محرابي سرپرست تيم كشتي آزاد نوجوانان، نتايج كشتي‌گيران كشورمان در اين رقابت‌ها به شرح زير است:

فيناليست‌ها :
در وزن 46 كيلوگرم مهران شيخي پس از استراحت در دور نخست، در دورهاي دوم و سوم كشتي‌گيران ازبكستان و هند را شكست داد تا عصر امروز براي كسب مدال طلا رودروي حريفي از قزاقستان قرار گيرد.
در وزن 69 كيلوگرم علي شفيع زاده با كسب دو پيروزي مقابل كشتي‌گيراني از تايلند و قزاقستان امشب براي كسب مدال طلا رودروي حريفي از هند قرار مي‌گيرد.
در وزن 76 كيلوگرم عليرضا كريمي موفق شد در دورهاي اول و دوم كشتي‌گيراني از كره‌ي جنوبي و ازبكستان را شكست دهد تا عصر امروز براي كسب مدال طلا به مصاف كشتي‌گيري از قزاقستان برود.
در وزن 85 كيلوگرم حيدر علي‌زايي با شكست كشتي‌گيراني از ازبكستان و قزاقستان عصر امروز براي كسب مدال طلا به مصاف كشتي‌گير هندي مي‌رود.
در وزن 100 كيلوگرم نيز عبداله قمي پس از استراحت در دور نخست در دور دوم كشتي‌گيري از هند را شكست داد تا براي كسب مدال طلا عصر امروز مقابل حريفي از قزاقستان قرار گيرد.


رده‌بندي:
در وزن 42 كيلوگرم احسان سنچولي پس از استراحت دو دور نخست در دور دوم كشتي‌گيري از قرقيزستان را شكست داد اما در ديدار سرگروهي مغلوب حريفي از ازبكستان شد تا براي كسب مدال برنز با نماينده مغولستان روبرو شود.
در وزن 50 كيلوگرم رسول ثميني در دور اول كشتي‌گير ازبكستاني را شكست داد اما در دور دوم مقابل حريف هندي شكست خورد و به گروه بازنده‌ها رفت. وي با پيروزي مقابل حريف ژاپني براي كسب مدال برنز بايد مقابل كشتي‌گيري از قزاقستان بايستد.
در وزن 54 كيلوگرم ناصر ضيايي در دور اول حريف ويتنامي خود را شكست داد اما در دور دوم مقابل حريفي از قرقيزستان شكست خورد و به گروه شانس مجدد رفت و با پيروزي مقابل كشتي‌گيري از تايوان براي كسب مدال برنز با حريفي از قزاقستان روبرو مي‌شود.
در وزن 58 كيلوگرم جواد ضيايي پس از پيروزي مقابل كشتي‌گيري از ويتنام در دور دوم مقابل حريف قزاقستاني شكست خورد و به گروه شانس مجدد رفت و با پيروزي مقابل كشتي‌گير ژاپني براي كسب مدال برنز با نماينده قرقيزستان روبرو مي‌شود.
در وزن 63 كيلوگرم نيما نعيمي پس از دو پيروزي مقابل كشتي‌گيران ويتنام و ژاپن در ديدار سرگروهي مغلوب حريف قرقيزستاني شد تا براي كسب مدال برنز به ديدار نماينده كره‌ جنوبي برود.

ديدارهاي رده‌بندي و فينال عصر امروز به وقت بانكوك برگزار مي‌شود.

تاریخ: 1389/5/20
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: