برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پس از تعطيلي 5 روزه تمرينات؛ / سرمربي تيم شهرداري بندرعباس: / از امروز تمرينات از سر گرفته مي شود

سرمربي تيم شهرداري بندرعباس گفت: پس از رفع مشکلات صورت گرفته از امروز تمرينات تيم شهرداري طبق روال قبلي از پي گرفته مي شود.

عباس سرخاب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران ( ايسنا ) گفت: بازيکنان تيم شهرداري از جان و دل براي اين تيم بازي مي کنند و انصاف نيست که حق و حقوق آن ها ناديده گرفته شود و اين مساله عاملي شد تا بازيکنان تصميم به عدم شرکت در تمرينات بگيرند.

وي اظهار کرد: بايد از زحمات شهردار مستعفي بندرعباس تشکر کرد که براي موفقيت تيم شهرداري تمامي تلاش خود را به کار بست اما متأسفانه برخي مشکلات حل نشد و با جلسه اي که امروز با جعفر بهاري ،سرپرست جديد شهرداري بندرعباس گرفته شد، او قول داد در اسرع وقت به مشکلات بازيکنان و مطالبات مالي آن ها رسيدگي کند.

سرمربي شهرداري بندرعباس تصريح کرد: در همين زمينه جلسه اي با حضور بازيکنان در حال برگزاري است تا با کسب رضايت آن ها تمرينات از امروز از سر گرفته شود و اميدوارم اين جلسه انگيزه اي مضاعف به تيم وارد کند.

سرخاب در پايان عملکرد بازيکنان خود در هفته هاي اخير را مثبت ارزيابي و اضافه کرد: در حال حاضر آن هارموني لازم در تيم بوجود آمده و بدين طريق مي توان اميدوار بود شهرداري را يک تيم قدرتمند در بازي هاي ليگ دسته اول ديد.

انتهاي پيام

كد خبر: 8902-04617
تاریخ: 1389/2/8
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: