برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

حاشيه‌هايي از مسابقات كشتي جام حبيبي و موحد

ورزش. كشتي. جام موحد و حبيبي. مازندران
ساري - مسابقات كشتي آزاد بين‌المللي جام حبيبي و موحد كه از روز گذشته /شنبه/ در سالن جهان پهلوان حبيبي شهر قائمشهر آغاز شده حاشيه‌هايي داشته است كه جالب مي‌نمايد.


*به دليل برگزاري مسابقات در روزهاي اول هفته و غير تعطيل و نيز قيمت پنج هزار توماني بليطهاي ورودي، استقبال حضوري چندان جالبي از اين مسابقات تا پيش از برگزاري مسابقات فينال روز دوم به عمل نيامد و بيشتر سكوهاي سالن برگزاري مسابقات خالي از تماشاگران بود.


* برخلاف سكوهاي خالي و كم تماشاگر به دليل صدور بيش از ‪ ۷۰۰۰‬كارت تردد براي افراد مختلف، كناره‌ها و اطراف تشك‌هاي مسابقات به شدت دچار ازدحام و شلوغ بود.


*افراد زيادي نيز به عنوان خبرنگار در سالن محل برگزاري مسابقات حضور دارند كه به نظر مي‌رسد برخي از آنها چندان دستي بر قلم ندارند.


*بختيار احمداوف دارنده مدال نقره المپيك آتن از روسيه در اين مسابقات تنها يك كشتي مقابل فردين معصومي گرفت و شكست خورد و در مسابقه شانس مجدد شركت نكرد.


* عدم هماهنگي و درگيري بين ليدرهاي تماشاگران قائمشهري و ساروي براي دقايقي سالن مسابقات را تحت تاثير خود قرار داد كه با دخالت ماموران نيروي انتظامي پايان يافت.


* آمريكايي‌ها كه در روز دوم اين مسابقات تقريبا موفق ظاهر شدند و توانستند دو كشتي گير خود را در وزنهاي ‪ ۸۴‬و ‪۱۲۰‬كيلوگرم راهي فينال كنند تا به ترتيب در مقابل حريفان ايراني خود بذري و معصومي قرار گيرند.


* اگر گشتي گيران ايراني در دو وزن ‪۸۴‬و ‪۱۲۰‬كيلو در مقابل حريفان آمريكايي به روي تشك مي‌روند در دو وزن ‪۶۰‬و ‪ ۷۴‬كيلوگرم نيز بايد با دو كشتي گير از روسيه مقابله كنند.تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: