برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

منصوريان: به همه تيم‌هاي ليگ برتري سركشي مي‌كنيم

ورزش. فوتبال. فوتبال
مربي تيم فوتبال ايران گفت: در رقابت‌هاي ليگ برتر به همه تيم‌هاي حاضر در اين دوره از رقابت‌ها سركشي خواهد شد و بهترين و آماده‌ترين نفرات با نظر افشين قطبي به اردوي تيم ملي فراخوانده مي‌شوند.

عليرضا منصوريان در گفت و گو با خبرنگار ايرنا، افزود: در روز گذشته بازي تيم‌هاي پاس و استيل آذين و همچنين ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و فولاد خوزستان را از نزديك تماشا كرديم، بدون شك اين روند در طول ليگ نيز ادامه خواهد يافت چرا كه قصد داريم بهترين نفرات به اردوي تيم ملي راه يابند.

وي ادامه داد: بر اساس برنامه ريزي‌هاي انجام شده همه تيم‌ها را مد نظر قرار خواهيم داد اما بر روي ‪ ۵‬تيم اول ليگ برتر كه در دوره نهم خودشان را در بين تيم‌هاي ديگر مطرح كرده اند، برنامه ويژه‌اي خواهيم داشت و سعي مي كنيم بازيكنان اين تيم‌ها را زير ذره بين قرار داده تا از آخرين وضعيت فيزيكي آن‌ها مطلع باشيم.

منصوريان در خصوص شرايط ليگ تصريح كرد: بايد قبول كرد هنوز در ابتداي راه هستيم و به نظر من اين ليگ آن چنان كه بايد و شايد هنوز در جريان طبيعي خود قرار نگرفته است، بدون شك هر چه از زمان شروع آن بگذرد شرايط بهتر خواهد شد و بازي‌هاي زيباتري را نيز شاهد خواهيم بود.
تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: