برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

/مسابقات جام باشگاه‌هاي فوتسال آسيا – اصفهان/ / سرمربي زرفشان: / كنترل شمسايي و هاشم‌زاده بسيار دشوار بود

سرمربي تيم فوتسال زرفشان ازبكستان كنترل و از كار انداختن وحيد شمسايي و محمد هاشم‌زاده را بسيار دشوار توصيف كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌ واحد اصفهان، انور ممدوف در نشست خبري پس از بازي با تبريك اين برد به بازيكنان و كادر فني فولاد ماهان خاطرنشان كرد: براي بازيكنان جوان ما بازي كردن برابر وحيد شمسايي و محمد هاشم‌زاده كه بازيكنان ملي پوش ايران نيز هستند بسيار دشوار بود. بازيكنان فولاد ماهان در سطح كيفي بسيار بالايي قرار دارند با اين وجود خوشحاليم كه در اين تورنمنت شركت مي‌كنيم چرا كه حضور در اين بازي‌ها باعث مي‌شود بازيكنان جوانمان تجربه حضور در ديدارهاي بين‌المللي و مقابله با بهترين بازيكنان جهان را كسب كنند.

وي با بيان اينكه فولاد ماهان بسيار قوي‌تر از ناگوياي ژاپن است، ادامه داد: كيفيت بازيكنان فولاد ماهان با بازيكنان ساير تيم‌هاي شركت كننده در جام باشگاه‌هاي فوتسال آسيا قابل مقايسه نيست چرا كه آنها بازيكناني جهاني هستند؛ اما اميدوارم بتوانيم فوتسال قابل قبولي از خود به نمايش بگذاريم.

سرمربي تيم زرفشان با اشاره به تشويق‌هاي متعدد تماشاگران حاضر در ورزشگاه و جو سنگين سالن گفت: براي بازيكنان جوان ما قرارگيري در چنين جوي تازگي داشت و پيش از اين چنين مسابقاتي با حضور اين تعداد تماشاگر را تجربه نكرده بودند از همين رو فشار سنگيني از جانب هواداران فولاد ماهان بر تيم ما اعمال شد و به تبع آن بازي بازيكنانم تحت تاثير تشويق‌هاي آنها قرار گرفت.

وي در پايان اظهار داشت: باشگاه ما در سال 2008 قهرمان مسابقات ليگ فوتسال ازبكستان شده بود و پس از آن بسياري از بازيكنان باكيفيت ما راهي تيم‌هاي متمول بنيادكار و پاختاكور شدند و اين مهمترين دليل ما براي شركت در اين رقابت‌ها با بازيكنان جوان بود.

انتهاي پيام

كد خبر: 8812-10842
تاریخ: 1388/12/17
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: