برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مايلي‌كهن: / يك امتياز به هيچ كدام از دو تيم كمكي نكرد / افرادي كه منافع‌شان با برد و باخت‌ها لطمه مي‌خورد ناپاكي را به فوتبال تزريق مي‌كنند

محمد مايلي‌كهن در مصاحبه مطبوعاتي بعد از بازي تيمش برابر استقلال اهواز كه با تساوي پرگل 4 بر 4 به پايان رسيد، گفت: شاهد بازي زيبايي از سوي هر دو تيم بوديم . تيم استقلال اهواز شانسي براي حضور در ليگ برتر نداشت و تيم ما نيز نه خط سقوط را احساس مي‌كرد و نه اميدي براي گرفتن سهميه ليگ قهرمانان داشت.

به گزارش خبرنگار ايسنا وي افزود: داشتن هشت گل در يك بازي نشانه فوتبال هجومي از سوي هر دو تيم است.

وي با اشاره به اينكه يك امتياز به هيچ كدام از هر دو تيم كمكي نكرد، ‌گفت:‌ شايد همه ناراحت باشند كه استقلال اهواز به ليگ آزادگان سقوط كرده است ولي فوتبال در تمامي‌ ليگ‌ها فوتبال است و با يك برنامه‌ريزي خوب اين تيم خوزستاني مي‌تواند به ليگ برتر بازگردد.

وي با بيان اينكه در هفته‌هاي گذشته كساني مرتبا مصاحبه مي‌كنند كه سازمان ليگ فدراسيون فوتبال بايد به چهار تيمي كه در ليگ قهرمانان در سال آينده حضور دارند كمك كند، خاطرنشان كرد: در تمامي دنيا ليگ‌ها متشكل از چندين تيم هستند خودتان را جاي ما بگذاريد، هر 14 روز يك بازي كردن انگيزه‌اي براي بازي باقي مي‌گذارد.

وي ادامه داد: افرادي عنوان مي‌كنند بايد از آبروي فوتبال كشور دفاع كرد آيا انگليس كه در نيمه نهايي جام قهرمانان اروپا تيمي نداشت آبرويش رفت؟

وي با اشاره به اينكه افرادي در كنار فوتبال هستند كه منافع‌شان با برد و باخت‌ها لطمه مي‌خورد، گفت: اين افراد ناپاكي را به فوتبال تزريق مي‌كنند و نمي‌گذارند نتايج در زمين تعيين شود.

وي ادامه داد: خيلي وقت است كه من صحبتي نكردم ولي خوشبختانه مشخص شده كه دوپينگ نيز وجود دارد.

وي با بيان اينكه در پاك بودن ذات فوتبال شك نكنيد، گفت: در پاك بودن ذات فوتبال شك نكنيد ولي برخي آدم‌ها كه پيرامون آن هستند به دليل شناخت پايين و لطمه خوردن به منافع‌شان، ناپاكي را به فوتبال تزريق مي‌كنند.

وي ادامه داد: برخي افراد كه فوتبالي نيستند و به بدنه فوتبال اضافه شدند عنوان مي‌كنند كسي كه در مصدر فدراسيون فوتبال است ضرورت ندارد فوتبالي باشد.

وي ادامه داد: از اين آقايان اين پرسش را دارم كه اگر فردي هم فوتبالي، هم قهرمان اين رشته و هم تحصيلات آن را داشته باشد و توان اين كار را داشته باشد باز هم اين آقايان به خود اجازه خواهند داد بگويند اشخاص غيرفوتبالي هم مي‌توانند فوتبال را اداره كنند؟

وي با اشاره به اينكه ورزش يك كار كاملا تخصصي است، گفت: اگر امور ورزش به متخصصين ورزشي سپرده و از آنها حمايت شود يقين داشته باشيد كه هزينه‌ها در ورزش كاهش مي‌يابد و كيفيت بالا مي‌رود.

وي در مورد حضور تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا گفت: در مورد تيم ملي در اين مقطع صحبتي نخواهم كرد.

به گزارش خبرنگار ايسنا، محمد مايلي‌كهن در مصاحبه مطبوعاتي بعد از بازي تيمش برابر استقلال اهواز با انتقاد شديد از برنامه 90، اين برنامه ورزشي را به دخالت در امور فدراسيون از جمله تعيين سرمربي تيم ملي و رييس فدراسيون متهم و ابراز عقيده كرد: برنامه 90 يك قدرت بلامنازع شده است و در تمام تصميمات فوتبالي دخالت مي‌كند.

انتهاي پيام

كد خبر: 8902-07336
تاریخ: 1389/2/12
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: