برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دو خبر كوتاه از ورزش نابينايان و كم بينايان

ورزش. سايررشته ها. نابينايان
هفتمين دوره مسابقات دو و ميداني قهرماني كشور بانوان نابينا و كم بينا با قهرماني تيم تهران و ششمين دوره مسابقات گلبال دسته دوم بانوان قهرماني كشور با برتري آذربايجان غربي پايان يافت.

به گزارش ايرنا، در اين رقابتها كه با حضور ‪ ۲۱۹‬ورزشكار و در قالب ‪۲۳‬ استان در ورزشگاه تختي مشهد برگزار شد تيم تهران به مقام قهرماني دست يافت و تيم‌هاي فارس و زنجان در جايگاه دوم و سوم ايستادند.

اين مسابقات در سه كلاس ‪ B1,B2,B3‬و در ماده ‪۱۵۰۰‬و‪،۸۰۰،۴۰۰،۲۰۰،۱۰۰‬پرشها ( سه گام،طول و ارتفاع)و پرتابها (وزنه،نيزه و ديسك) برگزار شد.

همچنين ششمين دوره مسابقات گلبال دسته دوم بانوان قهرماني كشور كه در روزهاي ‪ ۶‬و‪۷‬مرداد در اروميه برگزار شد با قهرماني تيم آذربايجان غربي پايان يافت.

در اين رقابتها كه با حضور ‪ ۶‬استان برگزار شد تيم‌هاي كردستان و گلستان در رتبه‌هاي دوم و سوم قرار گرفتند.

بدين ترتيب تيم‌هاي اول و دوم آذربايجان غربي و كردستان جواز حضور در مسابقات دسته اول را دريافت كردند و تيم‌هاي فارس و گيلان هم به رقابتهاي زير گروه سقوط كردند.

در اين مسابقات تيم كردستان با ‪ ۳۵‬گل زده بهترين خط حمله و تيم آذربايجان غربي هم با ‪ ۶‬گل خورده بهترين خط دفاع را از آن خود كردند و البته فرزانه ولي زاده از كرمانشاه به عنوان خانم گل مسابقات معرفي شد.

تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: