برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

تشویق تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز در مسابقات والیبال کاپ آسیا

ارومیه - خبرگزاری مهر: تماشاگران ارومیه ای حاضر در مسابقه تیم ملی والیبال چین و چین تایپه در دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز را تشویق می کردند.

به گزارش خبرنگار مهر در ارومیه، ظهر یکشنبه در جریان دیدار تیمهای ملی والیبال چین و چین تایپه در ورزشگاه شش هزار نفر ارومیه تماشاگران یکصدا با در دست داشتن پرچم، تیم فوتبال تراکتور سازی تبریز را تشویق می کردند.

مسابقه بین تیم های ملی والیبال چین و چین تاپیه که با نتیجه سه بر صفر به نفع چین پایان یافت، با استقبال قابل توجه و چندانی از سوی والیبال دوستان ارومیه ای مواجه نشد.

یکی از پیشکسوتان والیبال ارومیه در خصوص  دلیل عدم استقبال مردم از مسابقات والیبال کاپ آسیا در ارومیه، گفت: قیمت بالای بلیط های مسابقات عامل اصلی عدم استقبال والیبال دوستان این شهر از این مسابقات است.

مسئولان برگزاری دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا در ارومیه نیز در خصوص سطح برگزاری مسابقات، می گویند، به دلیل اینکه امروز روز اول برگزاری مسابقات این بازیها بوده در خصوص سطح بازیها نمی توان اظهار نظر کرد.

هم اکنون دیدار تیم های ملی والیبال ژاپن و کره جنوبی در حال برگزاری بوده که تعداد تماشاگران به دلیل رویارویی ایران با هند بعد از این بازی در حال افزایش است.

همچنین با وجود اعلام مسئولان برگزاری این مسابقات مبنی بر برگزاری کنفرانس مطبوعاتی با حضور سرمربی و کاپیتانهای تیم ها بعد از اتمام بازیها به خبرنگاران در این خصوص اطلاع رسانی نشده  و کنفرانس برگزار نشده است.

دومین دوره مسابقات والیبال کاپ آسیا با حضور هشت تیم برتر آسیا به مدت شش روز در سالن شش هزار نفری ارومیه از امروز تا 16 مردادماه برگزار می شود.


تاریخ: 1389/5/10
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: