برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

پايان طلايي رقابتهاي جام حبيبي و موحد با درخشش نمايندگان كشورمان

ورزش. كشتي. موحد حبيبي
تهران - اولين دوره رقابتهاي بين‌المللي كشتي آزاد جام حبيبي و موحد با قهرماني هر چهار نماينده اوزان دوم كشورمان ديدار فينال به پايان رسيد.

به گزارش روز يكشنبه خبرنگار ايرنا؟ رقابتهاي فينال و رده بندي اوزان ‪۶۰‬ ، ‪ ۸۴ ،۷۴‬و ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم جام حبيبي و موحد در حالي برگزار شد كه هر چهار نماينده راه يافته كشورمان به ديدار فينال، موفق به كسب مدال طلا و عنوان قهرماني شدند.

در ديدار فينال وزن ‪ ۶۰‬كيلوگرم رقابت‌هاي بين‌المللي كشتي آزاد جام حبيبي و موحد كه در سالن امامعلي حبيبي قائمشهر برگزار شد، ابراهيم نصيري در سه تايم با نتايج يك بر صفر، ‪ ۲‬بر چهار و ‪ ۲‬بر صفر، آلبرت كايرچانوف از روسيه را شكست داد و به مقام قهرماني دست يافت.

در ديدارهاي رده بندي نيز كولمن اسكات از آمريكا، عارف عليزاده را شكست داد و رضوان گادجيف از بلاروس نيز ميلاد عسگري را مغلوب كرد.

در ديدار فينال وزن ‪۷۴‬كيلوگرم نيز ايمان محمديان موفق شد، گودجي گادجيف از روسيه را در دو تايم و با نتايج ‪ -۱‬صفر و ‪ -۱‬صفر (كلينچ) شكست دهد و صاحب گردن آويز طلا شود.

همچنين ترنت پالسون از آمريكا حسن طهماسبي را شكست داد و به مدال برنز دست يافت، ديگر مدال برنز اين وزن را نيز حسام مقدم با شكست عقيل قلي اف از آذربايجان بدست آورد.

علي اصغر بذري هم در ديدار فينال وزن ‪ ۸۴‬كيلوگرم مقابل ريموند جردن از آمريكا در دو تايم با نتايج ‪ ۳‬بر صفر و ‪ ۳‬بر يك پيروز شد و سومين طلاي اوزان دوم را نصيب كشورمان كرد.

همچنين صابر امامقلي پور، نورماگمد نورماگمداف از روسيه را شكست داد و سوم شد، ديگر مدال برنز اين وزن را نيز پيروز رودپشتي با شكست گادجي ماگمداف از بلاروس كسب كرد.

ديدار فينال وزن ‪ ۱۲۰‬كيلوگرم هم بين فردين معصومي و تراول دلاگنف از آمريكا برگزار شد كه نماينده كشورمان توانست حريف خود را در دو تايم و با نتايج يك برصفر و ‪ ۳‬بر دو شكست داده و به مقام قهرماني برسد.

ضمن اينكه تايم اول اين ديدار به قانون كلينچ كشيده شد كه معصومي به پيروزي رسيد.

در ديدارهاي رده بندي نيز جعفر شمس ناتري جابر صادق زاده را شكست داد و هادي پورعليجان نيز نيكورادزه از گرجستان را مغلوب كرد.

گفتني است روزگذشته در اولين روز اين پيكارها با حضور مدعيان سه وزن اول نتايج زير بدست آمد:
در فينال وزن ‪ ۵۵‬كيلوگرم كه با حضور دو كشتي گير خارجي برگزار شد، رادوسلاو وليكوف از بلغارستان با برتري برابر اسدالله كايرچانوف از روسيه نشان طلاي اين وزن را بر گردن آويخت. وليكوف بلغاري در اين ديدار با نتيجه ‪ ۲‬بر يك از سد حريف سر سخت خود گذشت.

در اين وزن محمدحسني و فرزاد جعفري از ايران به طور مشترك سوم شدند.

ديدارپاياني وزن ‪۶۶‬كيلوگرم را ايراني‌ها برگزار كردند و در پايان اين ديدارميثم نصيري با برتري ‪ ۲‬بر يك برابر سبحان محمدزاده عنوان قهرماني را به خود اختصاص داد. سياوش گودرزي و وحيد آهنگري به طور مشترك در اين وزن سوم شدند.

در ديدار پاياني وزن ‪ ۹۶‬كيلوگرم هم دو كشتي گير ايراني با هم رقابت كردند . سينا غني زاده با برتري ‪ ۲‬بر يك برابر ياسر قرباني به مقام قهرماني دست يافت و گردن آويز طلا را از آن خود كرد.

در اين وزن سعيد اميري و اباذر اسلامي ازايران به طور مشترك به مدال برنز دست يافتند.

تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: