برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محمدی:کشتی گیران جوانی در جام حبیبی و موحد خودنمایی کردند

ساری - خبرگزاری مهر: سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: مهمترین دستاورد برگزاری نخستین دوره رقابتهای کشتی آزاد جام موحد و حبیبی در قائمشهر خودنمایی کشتی گیران جوان و جویای نام بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر در قائمشهر، غلامرضا محمدی عصر یکشنبه در جمع خبرنگاران در قائمشهر افزود: این جام در سطح خوبی برگزار شد و این موفقیت به نفع کشتی کشورمان است.

وی ادامه داد: برای شروع برگزاری این جام کار بسیار ارزشمندی بوده که خوشبختانه مازندرانی ها در این گام بسیار موفق ظاهر شدند.   سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشورمان به حضور کشتی گیران مطرح خارجی در این جام اشاره کرد وادامه داد: حداقل 11 کشتی گیر عنوان دار جهانی در این جام حضور داشتند که باعث کیفیت بازیهای این جام شد.   محمدی تصریح کرد: برگزاری این جام در زمان مناسب و تعیین جوایز خوب دلاری از نتایج مثبت این جام از دیدگاه تیمهای خارجی بوده که در اظهار نظرها به آن اشاره می کردند.   وی گفت: کشتی گیران جوانی را از دیروز و امروز زیر نظر داشتم و مطمئنا آینده خوبی در انتظار آنان و تیم ملی ایران خواهد بود.   سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان کشورمان اضافه کرد: در حال حاضر اسامی این کشتی گیران را ذکر نمی کنم اما این کشتی گیران به طور حتم در اردوهای بعدی تیم ملی حاضر خواهند شد.
تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: