برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

خلعتبري: از شكست استقلال مقابل فولاد خوشحال نشدم

محمدرضا خلعتبري امروز در گفت‌وگو  در مورد بازي ديروز ذوب‌آهن با مس كرمان گفت: بازي بسيار خوبي بود، به نظر من سه امتياز بازي حق ما بود، چند موقعيت بسيار خوب داشتيم كه تبديل به گل نشد اما در بازي ديروز پيروزي حق مسلم ذوب‌آهن بود زيرا تيم ما بهتر و تاكتيكي‌تر از مس كرمان به ميدان رفت.
وي افزود: مس كرمان تيم قدرتمندي است، به اين دليل كه در ابتداي فصل به سر مي‌بريم، نمي‌توان در مورد هيچ تيمي نظر داد، صمد مرفاوي مربي بزرگي است و مربي استقلال بوده و سرد و گرم روزگار را چشيده است. مطمئن باشيد مس كرمان با مهره‌هايي همچون محمد منصوري و كيوان امرايي كه ديروز نيز بازي قابل توجهي داشتند به مرور زمان به يكي از تيم‌هايي كه ساير تيم‌ها را با مشكل مواجه مي‌كند تبديل شده و در هفته‌هاي آينده مس كرمان در رده‌هاي بالاي جدول رده‌بندي ليگ برتر قرار مي‌گيرد.
خلعتبري در پاسخ به اين سؤال كه با گذشت دو هفته از مسابقات ليگ برتر تيم‌هاي حاضر در مسابقات ليگ برتر را چطور ارزيابي مي‌كنيد، گفت: در هفته‌هاي نخست ليگ برتر تيم‌هاي مختلف در شرايط بدنسازي قرار دارند، بنابراين نمي‌توان در مورد آنها نظر داد، استيل‌آذين دو بازي پشت سر هم به پيروزي دست يافته و استقلالي كه در هفته نخست تيم تبريزي را در خانه شكست داد، در ورزشگاه آزادي با شكست مواجه شد. فوتبال در هفته‌هاي نخست قابل پيش‌بيني نيست و اگرچه تيم ما در بازي‌هاي نخست به پيروزي دست يافته، نمي‌توان در مورد شرايط تيم در هفته‌هاي آينده اظهارنظر قطعي كرد.
وي در مورد بازي هفته آينده ذوب‌آهن با استقلال اظهار داشت: بازي استقلال بازي دشواري است زيرا استقلال تيم قدرتمندي به شمار مي‌آيد و در اين بازي تيم ما شرايط خاص خودش را دارد، ذوب‌آهن در شرايطي است كه از لحاظ بدني هنوز به آمادگي مطلوب نرسيده است و اگرچه در بازي ديروز نسبت به بازي‌هاي قبلي بسيار بهتر بوديم اما بايد از اين بهتر شويم تا به قهرماني دست پيدا كنيم و استقلال را از پيش ‌رو برداريم. هدف ما در مسابقات ليگ برتر قهرماني است و براي تيمي كه مي‌خواهد قهرمان شود فرقي نمي‌كند كه بازي خانگي است يا نه، اميدوارم با تلاش كادر فني و حمايت هواداران بازي‌ها را با پيروزي پشت‌ سر بگذاريم و قهرماني را تقديم هواداران كنيم.
خلعتبري افزود: من از شكست هيچ تيمي خوشحال نمي‌شوم زيرا اين قانون فوتبال است و ممكن است روزي ذوب‌آهن در يك بازي شكست بخورد و نمي‌توان با يك شكست در مورد استقلال اظهار نظر كرد، به نظر من اين شكست در عملكرد استقلال هيچ تاثيري ندارد و استقلال تيمي قدرتمند است و مهره‌هاي تاثيرگذاري دارد كه در بازي‌هاي آينده خود را نشان مي‌دهند.
وي در خصوص پوهانگ استيلرز كره‌جنوبي حريف ذوب‌آهن در ليگ قهرمانان آسيا بيان داشت: تيم پوهانگ با حضور خود در رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا و صعود به مرحله يك‌چهارم نهايي نشان داد كه از قدرت بسياري برخوردار است اگرچه اين تيم جايگاه مناسبي در ليگ كره ندارد اما همه فكر خود را معطوف مسابقات آسيايي كرده و براي حضور قدرتمند در اين مسابقات تلاش مي‌كند، مطمئن باشيد با شكست پوهانگ استيلرز به هدف خود براي قهرماني مسابقات ليگ قهرمانان آسيا نزديك مي‌شويم.
خلعتبري ادامه داد: از تيم النصر پيشنهادي داشتم و در ديدار روزهاي گذشته خود با اصغر دليلي، مديرعامل ذوب‌آهن اعلام كرد كه سبزپوشان به من احتياج دارند، پنج سال است كه براي ذوب‌آهن به ميدان مي‌روم و در اين سال‌ها باشگاه ذوب‌آهن براي من زحمات بسياري كشيده و اولويت نخستم اين تيم اصفهاني بود كه اميدوارم با ادامه حضور در ذوب‌آهن به قهرماني اين تيم كمك كنم و با همه توان براي ذوب‌آهن تلاش مي‌كنم زيرا ذوب‌آهن را از صميم قلب دوست دارم.
وي اظهار داشت: به قهرماني مي‌انديشيم، سال‌هاي گذشته نيز به قهرماني فكر مي‌كرديم اما در روزهاي آخر شرايط دست به دست هم داد كه جام قهرماني را از دست بدهيم، امسال تلاش مي‌كنيم كه قهرمان شويم و ناكامي سال گذشته در كسب قهرماني را جبران كنيم، به نظر من ابراهيم‌زاده از نظر فني از سطح ايران بالاتر است و همه نتايج مناسبي كه ما داريم به دليل آناليز صحيح و شناخت ابراهيم‌زاده از تيم‌هاي مختلف است. شايد روزي ذوب‌آهن با فوتبال غيرقابل پيش‌بيني شكست بخورد اما مطمئنم اين مسئله چيزي از دانش فني او كم نمي‌كند.
تاریخ: 1389/5/10
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: