برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كشتی آزاد نوجوانان آسیا؛ پنج آزادكار نوجوان كشورمان به دیدار فینال راه یافتند

رقابت‌های كشتی آزاد قهرمانی نوجوانان آسیا از صبح امروز در تایلند آغاز شد و در پایان مرحله مقدماتی 5 آزادكار نوجوان ایرانی به دیدار فینال راه یافتند . نتایج كشتی‌گیران كشورمان در این رقابت‌ها به شرح زیر است:
فینالیست‌ها :
در وزن 46 كیلوگرم كه 9 كشتی گیر حضور دارند، مهران شیخی پس از استراحت در دور نخست، در دورهای دوم و سوم كشتی‌گیران ازبكستان و هند را شكست داد تا عصر امروز برای كسب مدال طلا رودروی حریفی از قزاقستان قرار گیرد.

در وزن 69 كیلوگرم علی شفیع زاده با كسب دو پیروزی مقابل كشتی‌گیرانی از تایلند و قزاقستان برای كسب مدال طلا رودروی حریفی از هند قرار می‌گیرد. در این وزن 8 كشتی گیر وزن كشی كردند.


در وزن 76 كیلوگرم كه 8 كشتی گیر وزن كشی كردند،علیرضا كریمی موفق شد در دورهای اول و دوم كشتی‌گیرانی از كره‌ی جنوبی و ازبكستان را شكست دهد تا عصر امروز برای كسب مدال طلا به مصاف كشتی‌گیری از قزاقستان برود.

در وزن 85 كیلوگرم حیدر علی‌زایی با شكست كشتی‌گیرانی از ازبكستان و قزاقستان عصر امروز برای كسب مدال طلا به مصاف كشتی‌گیر هندی می‌رود.در این وزن 8 كشتی گیر حضور داشتند.

در وزن 100 كیلوگرم نیز كه 6 كشتی گیر حضور دارند، عبداله قمی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم كشتی‌گیری از هند را شكست داد تا برای كسب مدال طلا مقابل حریفی از قزاقستان قرار گیرد.

رده‌بندی:

در وزن 42 كیلوگرم كه 9 كشتی گیر حضور دارند، احسان سنچولی پس از استراحت دو دور نخست در دور دوم كشتی‌گیری از قرقیزستان را شكست داد اما در دیدار سرگروهی مغلوب حریفی از ازبكستان شد تا برای كسب مدال برنز با نماینده مغولستان روبرو شود.

در وزن 50 كیلوگرم رسول ثمینی در دور اول كشتی‌گیر ازبكستانی را شكست داد اما در دور دوم مقابل حریف هندی شكست خورد و به گروه بازنده‌ها رفت وی با پیروزی مقابل حریف ژاپنی برای كسب مدال برنز باید مقابل كشتی‌گیری از قزاقستان بایستد.در این وزن 11 كشتی گیر وزن كشی كردند.

در وزن 54 كیلوگرم كه 11 كشتی گیر وزن كشی كردند، ناصر ضیایی در دور اول حریف ویتنامی خود را شكست داد اما در دور دوم مقابل حریفی از قرقیزستان شكست خورد و به گروه شانس مجدد رفت و با پیروزی مقابل كشتی‌گیری از تایوان برای كسب مدال برنز با حریفی از قزاقستان روبرو می‌شود.

در وزن 58 كیلوگرم جواد ضیایی پس از پیروزی مقابل كشتی‌گیری از ویتنام در دور دوم مقابل حریف قزاقستانی شكست خورد و به گروه شانس مجدد رفت و با پیروزی مقابل كشتی‌گیر ژاپنی برای كسب مدال برنز با نماینده قرقیزستان روبرو می‌شود.در این وزن 12 كشتی گیر وزن كشی كردند.

در وزن 63 كیلوگرم كه 10 كشتی گیر حضور دارند، نیما نعیمی پس از دو پیروزی مقابل كشتی‌گیران ویتنام و ژاپن در دیدار سرگروهی مغلوب حریف قرقیزستانی شد تا برای كسب مدال برنز به دیدار نماینده كره‌ جنوبی برود.
دیدارهای رده‌بندی و فینال عصر امروز به وقت بانكوك برگزار می‌شود.
تاریخ: 1389/5/10
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: