برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

مجمع عمومي فدراسيون بدمينتون برگزار شد / قاسمي:‌ تا گوانگ‌جو هيچ فدراسيوني از تهران منتقل نمي‌شود

قاسمي در مجمع عمومي فدراسيون بدمينتون گفت: انتقال فدراسيون‌ها در حد يك نظريه است و فعلا مي‌خواهيم نظرات كارشناسي را جمع كنيم. پس از آن تصميم خواهيم گرفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،‌مجمع عمومي فدراسيون بدمينتون به منظور تصويب تقويم سال 89 و بررسي عملكرد سال گذشته برگزار شد.

حميد قاسمي كه به علت حضور سجادي در تبريز در اين جلسه حاضر شده بود،‌ اظهار كرد:‌ بدمينتون يكي از پنج رشته باظرفيت در ورزش كشور است و اميدوارم با تاكيدي كه سرپرست فدراسيون و روساي هيات‌ها خواهند داشت شاهد توسعه اين ورزش به خصوص در بخش همگاني باشيم. خوشبختانه فدراسيون در حال حاضر از شرايط خوبي برخوردار است و اميدوارم بتوانيم هر چه سريع‌تر بدمينتون را به جايگاه اصلي خود برسا نيم.

وي تصريح كرد: همانطور كه رييس سازمان تربيت بدني تاكيد كرده است، انتقال فدراسيون‌ها از تهران فعلا در حد يك نظريه است. مي‌خو اهيم نظرات كارشناسي را جمع كنيم سپس در اين خصوص تصميم‌ خواهيم گرفت. از روساي هيات‌ها مي‌خواهم تا نظرات كارشناسي خود را به صورت مكتوب در اختيار سازمان تربيت بدني قرار دهند. ما مجموع نظرات را لحاظ مي‌كنيم اگر بعد از جمع‌بندي همه‌ي نظرات اهالي ورزش به اين نتيجه رسيديم كه بايد فدراسيون بدمينتون از تهران انتقال يابد، اين كار عملياتي خوا هد شد؛ اما تا بازي‌هاي گوانجو هيچ تصميمي در اين خصوص گرفته نمي‌شود.

در اين جلسه پوريا سرپرست فدراسيون بدمينتون به ارائه گزارش عملكرد سال گذشته اين فدراسيون پرداخت و انشايي، خزانه‌دار فدراسيون بدمينتون نيز گزارش مالي خود را ارائه كرد. تصويب تقويم فدراسيون از ديگر اقدامات انجام شده در اين مجمع بود.

به گز اش ايسنا، در مجمع عمومي فدراسيون بدمينتون مصوب شد مسابقات قهرماني خردسالان در اصفهان،‌ نوجوانان در گلستان،‌ جوانان در لرستان، بزرگسالان در گيلان و پيشكستوتان در كردستان برگزار شود. كرمانشاه نيز ميزبان مسابقات دسته دو خواهد بود.

انتهاي پيام

كد خبر: 8902-11084
تاریخ: 1389/2/18
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: