برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

برنامه مسابقات تکواندوکاران ایران در اولین دوره بازیهای المپیک نوجوانان اعلام شد

برنامه رقابتهای تکواندو در اولین دوره بازیهای المپیک نوجوانان اعلام شد که دو عضو تیم اعزامی ایران در روز نخست مسابقات به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای تکواندو در اولین دوره المپیک نوجوانان طی روزهای 15 تا 19 آگوست(24 تا 28 مردادماه) برگزار خواهد شد. طبق برنامه اعلام شده از سوی کمیته بین المللی المپیک در هر روز، رقابتهای یک وزن از ساعت 14 به وقت محلی آغاز و در ساعت 30/20 با برگزاری دیدارهای فینال خاتمه پیدا می کند.

طبق این برنامه در روز نخست، یکشنبه 24 مردادماه در بخش بانوان مبارزات اوزان 44- کیلوگرم و در بخش مردان مبارزات وزن 48- کیلوگرم برگزار می شود که مریم شیرجهانی و محمد سلیمانی به عنوان نمایندگان ایران به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

دوشنبه 25 مردادماه در روز دوم، مبارزات اوزان 49- کیلوگرم بانوان و 55-کیلوگرم مردان برگزار می شود که آخرین نماینده ایران یعنی کاوه رضایی در بخش مردان مبارازت خود را آغاز می کند.

بر اساس همین برنامه 26 مردادماه رقابتهای اوزان 55- کیلوکرم بانوان و 63- کیلوگرم مردان ، 27مردادماه مبارازت اوزان63- کیلوگرم بانوان و 73- کیلوگرم مردان و 28 مردادماه هم مسابقات اوزان 63+ کیلوگرم بانوان و 73+ کیلوگرم مردان برگزار خواهد شد.

تیم سه نفره تکواندو ایران به همراه دو مربی خود بیستم مردادماه راهی سنگاپور خواهد شد.


تاریخ: 1389/5/11
کلمات کلیدی: ، ،
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: