برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

كريمي از تيم ملي مي‌رود؟

پس از سوت پايان بازي استيل آذين و پاس همدان علي كريمي مطابق معمول در محاصره خبرنگاران قرار گرفت و اين بار مطالبي را به زبان آورد كه بدون ترديد خوشايند مسئولان فدراسيون فوتبال و تيم ملي نيست.

او بدون پرده پوشي اظهارات روزهاي اخير افشين قطبي كه خبرنگاران را به حاشيه سازي در اردوي اتريش متهم كرده بود را زير سوال برد و مسائلي مثل وجود گاوداري و كارگاه چوب بري در اطراف كمپ تيم ملي را تاييد كرد. اين در حاليست كه طي روزهاي اخير همه مديران فدراسيون و اعضاي كادر فني و سرپرستي تيم ملي در اقدامي هماهنگ اين مسائل را تكذيب كرده بودند اما وقتي يكي از بازيكنان كليدي و باتجربه تيم ملي به ماجرا دامن مي‌زند مشخص است كه نمي‌توان حرف‌هاي قطبي و روسايش را بدون حرف و حديث پذيرفت.

كريمي اردوي اتريش را زودتر از ديگران به بهانه مصدوميت ترك كرد و همان زمان داستان‌هايي درباره اختلاف او و افشين قطبي منتشر شد. تعدادي از خبرنگاران حاضر در اردوي اتريش از درگيري كلامي كريمي با قطبي و تمرد او از برخي دستورات سرمربي خبر مي‌دهند و حتي وقتي قطبي در مصاحبه‌اي با اين سوال مواجه شد، گفت:

«ترجيح مي‌دهم در اين مورد صحبت نكنم.» قطبي و همكارانش شنبه شب در ورزشگاه آزادي به تماشاي بازي استقلال و فولاد نشستند. سرمربي تيم ملي در حين تماشاي اين بازي به خبرنگاران گفت برنامه‌هايي براي جايگزين كردن بعضي از بازيكنان تيم ملي با نفرات جديد دارد و به همين دليل بازي‌هاي ليگ را با جديت پيگيري خواهد كرد. همه اين اتفاقات را كه كنار هم بچينيم به اين نتيجه مي‌رسيم كه علي كريمي جايگاه محكمي در تيم ملي ندارد و افشين قطبي بي‌تمايل نيست او را از تيم ملي كنار بگذارد. كريمي بارها عنوان كرده آماده است از تيم ملي كنار برود اما جلوي زبانش را نمي‌تواند بگيرد. اين ماجرا احتمالا در روزهاي آينده وارد فاز تازه‌اي خواهد شد.

تاریخ: 1389/5/20
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: