برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

دست نشان: در ليگ برتر فوتبال مربيگري خواهم كرد

ورزش. فوتبال. دست نشان
تهران - نادر دست نشان سرمربي فصل گذشته تيم فوتبال نفت تهران گفت :
توانايي و قابليت‌هاي خود را در ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران به نمايش مي گذارم.

وي روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود : اهالي فوتبال مرا مربي متخصص در آوردن تيم‌هاي دسته اولي به ليگ برتر مي‌دانند اما معتقدم شايستگي مربيگري در ليگ برتر را دارم.

دست نشان با بيان اينكه در سال‌هاي گذشته تجربه موفقي در هدايت تيم‌هاي ليگ برتري مس كرمان و پگاه رشت داشته است، اظهار داشت : اميدوارم فرصت لازم براي حضور در سطح اول فوتبال ايران را به دست آورم.

وي تصريح كرد : هم اكنون چند پيشنهاد خوب از تيم‌هاي دسته اولي دريافت كرده ام اما منتظر خواهم بود تا بار ديگر به ليگ برتر باز گردم.

مربي اسبق تيم‌هاي استيل آذين و نفت تهران پيش بيني كرد برخي از مربيان ليگ برتري در اوايل فصل از سمت خود بركنار خواهند شد كه اين امر فرصت لازم را براي بازگشتش به ليگ برتر فراهم مي‌كند.

دست نشان با انتقاد از ديدگاه غلط كارشناسان فوتبال ايران در مورد مدت فعاليت مربيان گفت : آنان معتقدند كه يك مربي نمي‌تواند بيش از ‪ ۲‬يا ‪۳‬ فصل در يك تيم مربيگري كند كه اين موضوع تفكر غلطي در دنياي فوتبال است.

وي ادامه داد : آلكس فرگوسن در شش سال اول حضور خود درتيم منچستريونايتد انگليس هيچ مقامي در اين باشگاه به دست نياورد اما هم اكنون بيش از ‪۲۰‬ سال است كه هدايت اين تيم صاحب نام را برعهده دارد بايد در فوتبال ايران نيز شرايطي فراهم شود تا فرصت كافي در اختيار مربيان قرار گيرد تا آنان بتوانند تفكرات خود را در يك اجرا كنند.

دست نشان درباره عملكرد تيم نفت تهران در ليگ برتر افزود : مسوولان اين باشگاه با حفظ تركيب فصل گذشته خود توانسته‌اند عملكرد قابل قبولي در دو هفته نخست اين رقابت‌ها به دست آورند.
تاریخ: 1389/5/11
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: