برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

در گفتگو با مهر عنوان شد:ایران ظرفیت میزبانی رقابتهای مهم هندبال آسیا را دارد

مسئول کمیته مسابقات کنفدراسیون هندبال آسیا گفت: ایران ظرفیت میزبانی رقابتهای مهمتر از رده سنی جوانان در شهرهای مختلف را دارد.

خلف العنزی در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد میزبانی ایرانی ها در این دوره از مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در تهران گفت: هیچ مشکلی در این رقابتها وجود نداشت و تیم ها هیچ شکایتی را از نظر میزبانی اعلام نکردند.

وی با بیان اینکه ایرانی ها به خوبی از عهده میزبانی این مسابقات مهم برآمدند، خاطر نشان کرد: ایران ظرفیت میزبانی رقابتهای مهم حتی در رده سنی بزرگسالان را دارد در کنار آن با توجه به امکانات متعددی چون هتل، سالن ورزشی، فرودگاه خوب و غیره می تواند این میزبانی را در شهرهای مختلف خود تقبل کند.

العنزی با مثبت ارزیابی کردن عملکرد کوبل داوری ایران در این مسابقات گفت: کوبل ایران یکی از داوران خوب آسیایی هستند که رقابت فینال را هم در این مسابقات برعهده گرفتند.

مسئول کمیته مسابقات فدراسیون هندبال آسیاهمه تیم های حاضر در مسابقات هندبال جوانان آسیا را از نظر فنی خوب توصیف کرد و درباره تیم ایران هم گفت: تیم جوانان ایران بازیکنان خوبی دارد اما کادر فنی آنها در حد و اندازه بازیکنان نبودند.

وی به حضور نیافتن تیم کویت پرافتخارترین تیم این رده سنی در رقابتهای تهران اشاره کرد و ادامه داد: کمیته ملی المپیک کویت همچنان در حال تعلیق است و به همین دلیل این تیم نتوانست همچون دو مسابقه جام ملتهای آسیا و رده نوجوانان در این رقابتها حاضر شود به طور قطع اگر کویت در رقابتهای تهران حضور داشت یکی از دو تیم حاضر در مسابقه فینال بود و با حضورش مطمئنا وضعیت سه تیم اول تا سوم این رقابتها تغییر می کرد.

دوازدهمین دوره مسابقات هندبال قهرمانی جوانان آسیا در تهران یکشنبه شب با کسب عناوین اول تا سوم توسط تیم های قطر، کره جنوبی و ایران به پایان رسید.


تاریخ: 1389/5/11
موضوع: توپ و تور
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: