برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

محمد محمدى: دوست ندارم وقتى طالب لو گل مى خورد مرا تشويق كنند /كارگردان تلويزيونى مسابقه نسبت به من لطف داشت/ هم من و هم طالب لو به موفقيت استقلال فكر مى كنيم

محمد محمدى دروازه بان تيم فوتبال استقلال گفت: دوست ندارم در روزى كه استقلال مى بازد هواداران مرا تشويق كنند.وى در خصوص آخرين وضعيت خود پس از مصدوميت گفت: مصدوميتم برطرف شده و تا يكى ۲ روز آينده به طور كامل اين مشكل حل خواهد شد. در حال حاضر در كنار تيم به خوبى تمرين مى كنم اما تا بهبود كامل و آمادگى، مثل قبل از بازى با شهردارى تبريز يكى ۲ روز زمان مى خواهم.او در خصوص شكست استقلال مقابل فولاد اظهار داشت: اين بازى اصلا تعريفى نداشت چون در حضور تماشاگران خودى نتيجه نگرفتن به هيچ وجه خوب نيست. تيم ما در هفته هاى آينده بهتر خواهد شد و براى ارزش گذارى روى عملكرد يك تيم قضاوت در حال حاضر زود است. ۶ هفته ديگر مى توان تشخيص داد كه تيم ها چند مرده حلاج هستند.

محمدى گفت: فوتبال بالا و پايين زياد دارد. برق شيراز ۲ فصل پيش در صدر جدول بود اما در نيم فصل دوم سقوط كرد. مهم اين است كه از شكست ها درس بگيريم و براى آينده از اين تجربيات استفاده كنيم.دروازه بان تيم استقلال در خصوص عملكرد خط دفاع اين تيم در بازى روز گذشته تصريح كرد: همانطور كه در برد همه سهيم هستند در باخت ها نيز تمامى بازيكنان مقصر خواهند بود. اينكه چه كسى ضعيف و يا قوى است را كادر فنى تشخيص مى دهد و آنها بعد از آناليز فيلم نكات مثبت را اضافه و اشكالات را رفع خواهند كرد. جذابيت فوتبال به همين برد و باخت هاست.محمدى در خصوص اعتراض هواداران استقلال پس از پايان بازى به وحيد طالب لو و خط دفاع اين تيم گفت: باز هم تأكيد مى كنم در برد و باخت همه شريك هستند. شايد اگر من هم درون دروازه بودم استقلال بازى را مى باخت. دوست ندارم روزى كه وحيد طالب لو گل مى خورد و يا استقلال مى بازد هواداران من را تشويق كنند. از آنها خواهش مى كنم اين كار را انجام ندهند و در روزى كه تيم پيروز مى شود تمامى اعضا را تشويق كنند. اميدوارم اين اتفاق ديگر در فوتبال نيفتد و هواداران استقلال مثل ديروز را تجربه نكنند.وى در خصوص اينكه اسكوربورد ورزشگاه چندين بار تصوير وى و ميثاق معمارزاده را نشان داد عنوان كرد: كارگردان تلويزيونى مسابقه نسبت به من لطف داشت. حضورم روى نيمكت به تشخيص كادر فنى بوده است. همان روزى كه با مظلومى صحبت كرديم قرار بر اين شد كه اعتراضى نداشته باشيم و هم من و هم طالب لو به موفقيت استقلال فكر مى كنيم. هر زمان كه كادر فنى صلاح بداند در تركيب قرارمى گيريم و مهم اين است كه استقلال نتيجه بگيرد.وى در پايان با تأكيد بر اينكه اميدوار است مصدوميت دست از سر استقلال بردارد گفت: بازيكنان خوبى داريم و مطمئن باشيد با هماهنگى كامل در نيم فصل دوم هيچ تيمى جلودار ما نخواهد بود.

تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: