برای استفاده از همه امکانات سایت باید جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید.

با وجود حاشیه های جنجال رسوایی غیر اخلاقی/ من بهترین خواهم بود

ا با وجود حاشیه های جنجال رسوایی غیر اخلاقی اش که ممکن است کار وی را به حبس بکشاند از  تصميمش براي سپري كردن فصلي موفق همراه با كهكشاني‌ ها خبر داد.

 مهاجم فرانسوي رئال مادريد گفت براي فصل پيش رو برنامه‌هاي زيادي را در سر دارد. او عنوان كرد، مي‌خواهد گل‌هاي زيادي را براي قوهاي سپيد به ثمر رسانده و عنوان‌هاي قهرماني را براي اين تيم رقم بزند.

بنزما كه تابستان سال پيش با سرو صداي فراوان المپيك ليون را به مقصد سانتياگو برنابئو ترك كرد، در نخستين فصل خود همراه با رئال نااميدكننده ظاهر شد و هرگز از پس انتظارهايي كه از او مي‌رفت بر نيامد.

او به تازگي در گفت‌وگويي با پايگاه اينترنتي باشگاه رئال مادريد گفت: يك سالي است كه در مادريد هستم. زبان اسپانيايي‌ام بهتر شده است و بيش از گذشته با شرايط هماهنگ شده‌ام. فكر مي‌كنم امسال، سال من در رئال باشد.

در هفته‌هاي گذشته خبرهاي زيادي درباره ترك رئال مادريد از سوي بنزما به گوش مي‌رسيد. با اين حال خود اين بازيكن 22 ساله گفت: يك لحظه را هم به اين موضوع فكر نكرده است.هواداران بايد به ما همانند هميشه اعتماد داشته باشند. ما همه كار خواهيم كرد تا عنوان قهرماني را به دست بياوريم. آنچه به من مربوط مي‌شود آن است كه آنها بهترين بنزما را خواهند ديد. اميدوارم گلهاي زيادي را براي رئال مادريد به ثمر برسانم. براي آنها كه به من اعتماد دارند، سخت كار و تلاش خواهم كرد. برايم فصل خوبي از كار در خواهد آمد.
تاریخ: 1389/5/11
موضوع: فوتبال
اشتراک گذاری:          
لینک کوتاه:

نظرات
نام:
ایمیل:
وب سایت:
متن:
کد امنیتی:کد امنیتی
تکرار کد امنیتی: